Büyük Taarruz kutlamalarında gerginlik

CHP Genel Başkanı Kemal Kılaçdaroğlu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen ‘Büyük Taarruz ve Zafer Haftası kutlamalarının 91. yıldönümü törenleri gergin başladı.

Büyük Taarruzun 91. Yıldönümünde Afyonkarahisar'da düzenlenen törende Ak Partililer ile CHP'liler karşı karşıya geldi. CHP'lilerin tören alanına girişini engelleyen Ak Partili grup, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını ıslıklar ve sloganlarla protesto etti. Törenin yapıldığı stadyuma giremeyen CHP'lilerle polis arasında da gerginlik yaşandı.

Kurtuluş Savaşı'nın mihenk noktası Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar'ın kurtuluşunun 91'inci yıldönümü nedeniyle Şuhut İlçesi Stadyumu'nda Zafer Haftası kutlamaları yapıldı.

Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyon Valisi İrfan Balkanlıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran ve Adnan Keskin ile Ak Parti, CHP ve MHP'den çok sayıda milletvekili ve askeri erkan ile yoğun halk katılımı oldu.

CHP Şuhut İlçe Başkanlığı önünden yaklaşık 10 bin kişinin yürüyüşünde parti otobüsüyle birlikte gelen Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'liler, tören alanındaki Ak Partili grup tarafından protesto edildi. Kılıçdaroğlu ve parti yöneticilerinin otobüsünün stadyum girişine gelmesiyle stadyumdaki Ak Partililer, yuh çekti. Kılıçdaroğlu'nun stadyuma girişinde ise 'Kemal dışarı', 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganlarına karşı CHP'li grup da 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganı attı.

Tören sırasında sık sık Ak Partili ve CHP'li gruplar arasında atışma yaşandı.

CHP'li grubun stadyuma girişi sırasında su şişeleri atılırken, iki grup arasındaki gerginlik nedeniyle emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. İki grup arasında çevik kuvvet polisleri ve barikatlar oluşturuldu. Ak Partili grubun Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik protestolarının devam etmesi üzerine CHP'liler tepki gösterdi ve karşılık verdi.

Stadyuma girişte olduğu gibi stadyum içinde de CHP'lilere Ak Partili gruptan su şişeleri, sandalye ve çeşitli maddeler atıldı. CHP'li grubun da karşılık verdiği olaylara jandarma ve polis ekipleri müdahale etti. Her iki tarafı ayırmaya çalışan polisin, bazı CHP'lileri copladığı görüldü. Gruplar ayrı kapılardan stadyum dışına çıkarılırken, kavga dışarıda da sürdü.

Stadyuma daha sonra gelen Bakan Veysel Eroğlu ile Kemal Kılçdaroğlu tokalaştı. Kılıçdaroğlu ve Bakan Eroğlu'na Türk bayrağı desenli ve Türkiye yazılı atkı asıldı. İkili, başlarına birer de kalpak taktı.

Törende ilk konuşmayı yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu'nun Büyük Taarruz'a ilişkin bilgiler vermesinin ardından kürsüye Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu çıktı. Ak Partililer Veysel Eroğlu kürsüye çıktığında 'Türkiye seninle gurur duyuyor' sloganı attı. Törendeki son konuşma ise CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından yapıldı. Ak Partili gruplar, Kılıçdaroğlu sahneye çıktığı anda ve konuşması süresince sürekli 'yuh' çekti.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 156 yorum
atatürkün askerleri canakkalede şehit oldu şimdiki atatürkün askerleriyiz diyen chp liler sokak bekçisi bile olamayacak zavallılar ölmüş türkiye liderine taban ahmaklar
Atatürk ve Türkiye nin baş harfleri büyük yazılır nickini tickdiğim.
Senin gibi bir cahil ve yobazdan ancak böyle bir yorum beklenirdi.
eceliniz geliyor sanırım son çırpınışlar.
ONLAR ATATÜRKÜN ASKERLERİ DEĞİL ATATÜRKÜ SEKS ALEMLERİNE ALET EDEN VATAN HAİNLERİDİR...
haylaz 68: Atatürk ve Türkiye' yi doğru yazıp küfredince adam mı oldun şimdi yani..
haylaz 68 malı bak bakalım tüm yazıyı sıradan yazmış imla yapmamış mal mısın olm
Haylaz 68 Türkçe' mize sahip çıktığın, duyarlılığın için teşekkür ediyorum. Güzel Türkçe' mizi yanlış kullananları ben de her zaman uyarıyorum.
Haylaz68 süpersin sesli güldüm :)))))))))))
türk milliyetçiliği ayaklarımın altındadır diyen bir liderin askerlerisiniz şimdi neye sahip çıkmaya çalışıyorsunuz siz kimsiniz nesiniz ceddi belli olmayan birinin peşinde akıp gidiyorsunuz (yazık bu millete koyun bile şaştı bu işe)
lan mal milliyetçiliğin hepsi ayağımın altındadır diyor bunupeygamberimiz diyor mal mısın nesin bizim dinimiz öyle söylüyor sen hangi dindensin söylesene malak
dinimizde milliyetçilik yoktur anladın mı( millet anlayışımızda da türkler de kürtlerde, çerkezlerde..vb bu vatanı için savaşan herkeste vardır ) milliyetçiliğe sahip çıkacağına dinine sahip çık.. sanki Türk ya da Kürt olmayı kendisi seçmiş gibi konuşuyorlar ya ... ne diyeyim
milliyetçiliği ayaklar altına alan tayyip erdoğan değil Peygamber efendimizdir.hadi onada laf söyle faşist it
MAYMAMİ 34..ÜSLUBUN U NEREYE SOKMALI ..İSLAM AHLAKINAMI..İSLAM HOŞGÖRÜÜSNEMİ..SEVGİ DİNİ DEDİĞİMİZ İSLAMİYETİN MÜSLÜMANLARININ TARAFINAMI..BU NE EDEPSİLZİKTİR..BU NE AHLAKSIZLIKTIR..EĞER SENİN ANLADIĞIN DİN ANLAYIŞI BU YSA EYWALLAH..SENİN İANANCIN SANA BENİM İNANCIM BANA..MİLLİYETÇİLİĞE GELİNCE..GERÇİ SİZ AMPUL KAFALAR PEK ANLAMIYORSUNUZ IRKÇILIK DEĞİDLİR..ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ,TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN UNSURLARIN BİRLEŞİMDİİR..BİLEMM O AMPULDE BİR PIRILTI OLUŞTUMU..MÜSLÜMANLIK CANİLERİN TEKBİR GETİREREK İNSANLARI BOĞAZLADIĞI BİR İNANÇ DEĞİLDİR..SEVGİ DİNİNDE CANİLİK KATLİAM YOKTUR
İşte bu, kardeş kardeşe, komşu komşuya düşman artık, en sonunda başardınız sayın rte, sizi ve ekibinizi, hocalarınızı tebrik ediyorum, tüm koyun milletimize de hayırlı olsun,
komik adam..."ot " kafanız hala anlamıyor değilmi...tamam tamam siz çok akıllısınız, bizlerde hiç akıl yok..bak 2000 yılına kadar ülkeyi çok iyi yönettiniz harika durumdaydık , devlet bizim zamanımızda maaşları ödeyemiyor, ekmek için, şeker için biz kuyruğa soktuk sizi, bizim her yarım bıraktığımız projeyi siz tamamladınız, biz seçilmiş başbakanı astık, darbelere öncülük ettik, imf ye o kadar borçlandık, siz hazinenin kasasını doldurdunuz biz boşalttık, HATTA siz eskiden çok akıllıydınız sizi biz aptallaştırdık... :))
de siktirin gidin adi köpekler. satılmış lavuklar. götünüz kaşınır rte den şikayet edersiniz...
"Ak Partililer yuh çekmiş, Kılıçdaroğlu'nun stadyuma girişinde 'Kemal dışarı' diye bağırmış. Nedir bu ilkellik, bu terbiyesizlik yaa?
buy haber bu şekilde verilirse elbette terbiyesizlik, çünkü haberi veren mynet, daha ne beklenebilir. Ben bizzat oradaydım ve olayların nasıl başladığını çok iyi gördüm -biliyorum. Önce chpli gençler içinde taş -kum dolu su şişelerini önce attılar sloganlar eşliğinde, orası siyasi bir arena değil, ,nsan gibi gel kutlamaya katıl, ama öyle olmadı malesef...
Ulan siz Bakanı yumruklarken ilkeli olmaya demi işte sizin demokrasiniz
İlkellikten terbiyesizlikten bahseden zat diz dönünde aynaya bi bakın çok değil daha iki hafta önce hacı bektaşda olanlar ortada.sizinkiler bırak slogan atmayı birde bakanı yumrukladınız..Esas terbiyesiz ve ilkel yobazlık sizde.
o ilkelliği terbiyesizliği chp liler akp bakanlarına yaparken alkışladınız
Giripte ortaligi karistirirlardi zaten
büyük taarruzun küçük aktörleri..milli mücadeleye karşı olan akepelilerin stadta ne işi var..yanlış meydandasınız..mısıra a gidin..
milli mucadele allah allah nıdalarıyla hucuma gecen dedelerımızın eserıdır. chp gıbı avrupa hayranı medenıyet sarhoslarının degıl
yalancı pinokyo bana insanlık dersi vereceğine tarih biraz oku bizler iranla yobaz şii batıni akımlarla savaşırken dedeleriniz iran şahına kul olarak şah kulu ayklanmaları çıkartıyor binlerce osmanlı askeri ve vatandaşını katlediyordunuz durum kurtuluş savaşındada değişmedi bize gösterebilirmisin çanakkalede şehit olmuş bir alevi aktör .?varmı çanakkalede tek mezar taşınız yada maraşta anetpte erzurumda nerde kurtuluş savaşında savştınız savaşan insanların hepsi dindar anadolu osmanlı evlatları idi sütçü imamlar nene hatunlar gibi son 40 yılda 6400 şehidimizin kaçı cem evlerinden kalktı ?
chp liler esed in yanına gitsinler onların ne işi var orda
Birde utanmadan AKPlileri eleştiriyorsunuz daha üç gün önce Bu Ülkenin Bakanına yumruk atan zavallıya nasıl destek çıktıklarını herkes gördü. CHPnin demokrasi anlayışı, vatan sevgisi bu ülkeyi yönetenler kendilerinden olmadığı için bunlar ülkeyi de satarlar. Biz her zaman mısır halkının yanındayız ama siz denize döktüğümüz yunanlılardan kalmasınız kocatepeden egeye doğru gidin orada atalarınızı bulacaksınız
akp nin milli mücadeleye karşı olduğunu nereden anladın?
akp liler büyük taruzi nerden bilsin onlara amerikanın yada israilin tarihini soracaksın.
Amerika ve İsrailin tarihini siz daha iyi bilirsiniz daha dün gezi olaylarını düzenlemenize yardım eden CNN ve diğer amerika unsurları ve israil ajanlarıyla kol kola olanlar sizlerdiniz bir çok ortak noktalarınız var onlarda müslümanlardan nefret ediyor sizlerde... yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış diye buna diyorlar olsa gerek... büyük taarruzu yapan düşmana iman dolu göğsünü geren müslümanlarda bir avuç laik ateist, kominist veya marksist değildi. Bu savaşı kazanan AKP'ye oy veren dindar insanlardı CHP zihniyeti ise tarih boyunca dindarlara zulm eden zalimler olmuştur.
AKP li bakanlar hatta başbakan gittikleri açılışlarda üniversitelerde ve diğer ortamlarda gençlik denilen halk denilen kişilerce yuhalandılar yuhalayanları hep birlikte masum yaptık insan yaptık ... şimdi CHP liler gençlik tarafından halk tarafından yuhalanmışlar şaşmamak gerek ne ekersen onu biçersin demiş Büyük Atalarımız... demekki neymiş efendim: herkesin protesto etme hakkı varmış tükürdüğünü yalamayacaksın yarabbi şükür deyeceksin .. dün dediğini unutmayacaksın ..size göre dün halktı öyleyse bugün de halk deyeceksin ...halka saygı göstermek lazım değilmi
chp ortalıgı bırbırıne kattı gezı olayı dedı hertasın altında mılletvekıllerı cıktı ataturk ataturk dedı ınsanları ayırdı ataturkcumusun degılmısın boyle bı soru olmaz zaten agızlara gelmıcek hakaretler sonuç bu daha kotu seyler olmaz ınsanlah sukunet bence
işte klasik akp. engellemelerle , kapı tutmalarla eğitimle ilgili yasaları da geçirmişlerdi zorla chp lileri salona almayarak. adamların demokrasi denildiğinde boş boş bakmalarından belli ne anladıkları yoksa kahrolsun demokrasi yasasın hilafet derler mi?
Yobazlıkta uç nokta hazımsızlık demokrasiyi hazmedememe.
aynen katılıyorum..tıpkı hacıbektaşta olduğu gibi....hemde bir bakana yumruk atarak....seveyim sizin demokrasi anlayışınızı....siz kendinize demokratsınız Müslümana diktatör....
gec bunları once kendınıze bakın
gericilikte uç nokta..hazımsızlık, marmarayı, teleferiği, hava alanını, köprüyü ve % 50 yi hazmedememe..
komşu ihbarı palalı kankalıgı derken sonunda büyük ustanızın hayeli gerçek oldu bölündük % 50 ye diyorum kına yakın
sen kinayi müsait yerine yak..molotfcu yumrukcu adi zihniyet istedigniz gibi olmayinca vatan bölünüyor mu?
GEREN KİM ACABA HACI BEKTAŞTA YAPTIĞINIZ ORTADA
panellerde, üniversitelerde başbakan, bakanlar yuhalanırken nerelerdeydiniz bilge. orası seçim meydanı değil tören alanı. nereye ne ile gideceğini bilmiyorsalar gelmeyecekler
özge bu ampul beyinler anlamazlar..onlar biat kültüründen geldikleri için kafaları basmıyor..hacıbektaş örneğini veren bu dengesizlere o kadar çok örne veriliriki ama anlamazlar ..kıttır çünkü..başbakanınız gezi olaylarında cami olayı anlattı ,türbanlı bir kadına çocuguyla darp edildi yalanlarını ösyledi..elimizde filmleri var dedi..ne oldu???niye sormadınız başbakanım ne rede o kanıtlar diye..topbaş denen başkanınız gezide fırça yiyince 1 ay sustu sonra iftira attı..şubatta martta toplantı yaptılar elimizde kanıt vardiye..maltepe sahilini gözden kaçırdılar ..sorsaydınız ya ampul beyinler..
bunlar demokrasi NUTUKLARI atan başbakanın bindirilmiş kıtaları...yuhlayın denmiştir yuhlamışlardır beyinsizler..
evet senin beyinsizler de pet şişelere kum doldurun taş atın demişler sanırım....
lan beyin özürlü onu senin partin bir sise raki parasina size yaptiryor:))sizde raki yada sarap olsunda ne olursa olsun diypkudurgan köpekler gibi saldirmiyormusunuz?
Normaldir.Orda CHP Genel başkanına yuh çekenler.Evlerde çam fidanı bakımı adı altında ormandan ücret alanlardır.Birde unutmayalım ki şuhut'un nerde olduğunu bilmeyen müteahhitler şuhuta Okul yaptırıyor.Karşılığı tabiki baraj ihaleleri.
sanki, başka ülke vatandaşına saldırıyorlar...vatandaşı birbirine düşürmek budur işte...ayıp ,günah ya..hoca hedef gösterirse cemaat saldırır tabiiki..sözüm anlayana...
demokrat kardeşim,daha geçenlerde bakanlar açılış yaparken protesto edenleri yumurta atanları demokratik tepki olarak söyleyen chp yönetimi bu tepkilerede demokratik tepki olarak bakmayacaksa yerim ben sizin demokratlığınızı..sizin görüşten olmayanlar yuhalanaınca bravo demokratik tepki gösteriyor ne var bunda.ama sizin görüşteyse yuhalananlar vur gitsin vay yunan tohumları vs..gülünçleşiyor ve ayrıştırıyorsunuz sayın demokratlar dikkat edin..
HACI BEKTAŞ TAKİ OLAY NEYDİ DEME SAKIN HALK TI ORAYI SENDEN DAHA IYI BILIRIM.YA BASORTU TAKIP İNTENETE DÜŞEN HANIMIN YAPTIKLARI İLK ÖNCE İĞNEYİ KENDİMİZE ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIRMAK LAZIM HADİ BU TÜRKİYE HEPİMİZİN GELİN GRİLİMİ DÜŞÜRELİM EFTEN PÜFTEN ŞEYLER LE EYLEM YAPMAYALIM BU BARIŞ ÇUBUĞU OLSUN
AKP'ye yakışan hareketler. Karşı çıktıkları aslında CHP değil Atatürk. O'na dil uzatamayınca, kurduğu parti CHP'ye saldırıyorlar. Şık değil...
ATATÜRK KARGALARI KOVALADI OKULA GİTTİ ÜLKEYİ KURTARDI SENİN ATATÜRK ALGINIZ BU DAHA ÖTESİNİ ANLAYAMAZSINIZ
MUSTAFA KEMAL LİN ASKERLERİYİZ DİYENLERE SALDIRAN,CHP LİLERE SALDIRANLAR KİM OLABİLİR? BÜYÜK TAARRUZU BİLMEYENLELERDİR. YUNAN LILARIN YAPTIKLARINI BİLMEYEN O GÜNLERDE İŞBİRLİĞİ YAPARAK HALKIMIZA ZARAR VERENLERİN ÇOCUKLARI MI? HALKIMIZA YETKİLİLERCE MUTLAKA AÇIKLANMALIDIR....
BENCE CHP LİLER TAARUZUN ANA FİKRİNİ BİLMİYORLAR ÇÜNKÜ KIBLELERİ HEP YUNAN DAN YANA DURUYOR BEN BUNU BATI TRKYADA GÖZÜMLE GÖRDÜM TAVSİYEM BİR GEZİ DÜZENLEYİP ORADALAR DA NE OLDUĞUNU GÖRMENİZ
omarhoca rumuzlu terbiyesize... Terbiyesizlik yapma. ŞUHUT halkı Yunanı memleketten kovan asil bir halktır. Senin gibi denize dökülmeyenlerden değildir.
ne işi vardı seçim otobüsü ile adam gibi yaya olarak gelseler bunların hiç biri olmayacaktı. tören alanı orası seçim meydanı değil.
srfsizler malin askerlerisiniz belli baskasina yaptiginizda demokratik tepki size gelince bilmem ne..
BENCE SENDEN DAHA ÇOK İYİ BİLİYORLARDIR BİLMİŞLİK TASLAMA
taksim komedisi de bu amaçla tezgahlanmıştı ama olmadı... kısmet afyona imiş demek...
çok tehlikeli bir gelişme bu dış mihraklı bu tür provokasyonlar geziyle başladı,Hacıbektaşla devam etti şimdide Afyon eyyyy!.. beyler unutmayınızki kavga ettiğiniz o topraklar kocatepede şehit düşenlerindır sizler bırakın o toprakları korumayı üzerinde bile ayakta duramıyorsunuz akıllı olun akıllı yok başka Türkiye.
tırt gandi
akepeliler ATATÜRK VE CUMHURİYET DÜŞMANLIĞI YAPIYORKEN 30 AĞUSTOS ZAFERİNİ NEDEN KUTLAMAYA ÇALIŞIYORLAR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL..CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN ULUSALA BAYRAMLARDA YOK ,MUTLAKA RAHATSIZLANIRLAR..EE ONLARA OY VEREN KESİMDE DOĞAL OLARAK HASTA OLMASI VE TÖRENLERE KATILMAMASI GEREKİRKEN HAYIRDIR..CUMHURİYET AŞKI ATATÜRK AŞKI MI DEPREŞTİ....
müslümanlık sizin tekelinizde olmadığı gibi A tatürkte bizim tekelimzide değildir..ama özü sözü bir olun..hem ayyaş diyeceksiniz hemde savuınacaksınız..takiyeciler sizi...
atatürk ve cumhurşyet babanızın tekelinde sanki.ey allahım ya ..
Bu cehape liler zannediyorlar ki büyük taaruzu onlar yapmış... Mustafa Kemal'in askerleri de onlar bilmezler mi şu anki nüfusları da o savaşı kazanmayı yetmez onlar olsa Mustafa Keser'in askeri olurlar ..
Kardeşim bu chplilerin küçümsedigi,koyun dediği halk 89 seçimlerinde tüm belediyeleri shp vermedimi size ozaman oyu veren halk uzaydanmi geldi ama siz neyaptiniz 2 senede heryer yaşanmayacak hale geldi bir kerede hilleti aşagilamayip sucu kendinizde arayin.
1989 yılında shp belediyelerin kazanımlarını sonra gelenler satıp yediler. sosyal demokrat belediyecilik imdi özlenir oldu. bu yıl sosyal demokrasi egemen olacak. çal, çırpçı belediye yönetimlerine yol gözüktü.
doğru SİNOP hala öyle ve rezil bir vaziyette içine sıçtılar turizm şehrinin pislik içinde bir kuruşluk yatırım yok yollar tarla gibi sahiller pislikten geçilmiyor ne valisi nede kültür müdürlüğü bu duruma tepki gösteriyor
OĞLUM SEN MALMISIN NESİN BU AĞLAK YALANCI TİPLERE NASIL İNANIYORSUN
Muhalefetin olmayişi halki hakkini sokaklarda aramaya itiyor, biran önce kemalun yerine aktif buri gelmeli ve sorunlar mecliste çözülmelidir.parktaki cocuklardan fayda bekleyen bir liderle chp daha fazla gidemez.
kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmışşş cehapeliler bu çarkçıyı bırakın bakın kurtulamazsınız.......
anadolu'da bir söz vardır ''köşeye sıkışan İT sahibine saldırır'' derler..son 1 yılda iyice b.ka saran,battıkça batan,ateşli hastalıklar geçirip ''kahrolsun demokrasi,yaşasın hilafet'' demeye başlayan papa(rte) ve keşişleri(akp'liler) asıl sahibi TÜRK milletine iyice saldırmaya başladı!!!
KILIÇDAROĞLU ÜLKEYE DÖNMÜŞ DÖNÜŞÜNÜ GÖSTERMEK İÇİN YİNE BİR PROVAKASYON
Anamuhalefet hep vatandaşa kiziyor hep milleti suçluyor kardesim hangi projen var,hangi yatirimlari yaptin, o kadar belediyen var bir açilis göremedik,şabanin dediği suc kimde hakim bey.(acil kemali göndetin halkla barişin chp böyle gidemez.)
chp nin zihniyeti tüm halkı kucaklayan bir zihniyete sahip olması gerek
TEYYİP OLSAYDI YUHLANAN, GERİCİ YOBAZ POLİS NE YAPARDI ACABA
artık kemal sokakta gezemeyeceksin bir ermeni bizi yönetmeyi düşünemez dahi bu ülkeye hem müslüman hemde osmanlı torunları lazım senin gibi bizans iran şah torunları ermenistan yunanistan yada iranda siyaset denesin ....kurtuluş savaşında tek mezar taşı olmayan mezhebi bozuklara bakın hele gidinde çanakkaleye kimler nasıl şehit düşmüş görün hepsi namaz kılarak cepheye giden sütçü imamın nene hatunların torunları ..aslanlar gibi savaşarak bu vatanı aldılar ki orda kimse ne semah dönerek şehit olanı nede kiliseden çıkan şehid var bu vatan bizim çekemeyen irana gitsin
arrık kemal sokaklarda gençler ses vermeye başlıyorlar bak nasıla sessiz durmuyorlar yarın öbür gün gırtlağına birisi bıçağı sokarsa alkışı bu sefer biz çalacağız alevilerin başbakan yardımcımız bekir bozdağa yaptıklarına karşılık artık bu böyle sürüp gidcek hazımsız ke mal
Şimdi bu akp liler için yorum yapmaya değer mi?Orda bulunuş amaçlarını dahi bilmeyen güdümlü,kontrolsüz sıcaklık bunlar...
KEMAL GİTTİGİN HER YERİ KARIŞTIRIYORSUN...SEÇİMLERDE ÖYLEBİR TOKAT VURACAGIZKİ SANA..KOLTUGUNLA BİRLİKTE...SOLUĞU...TUNCELİDE ALACAKSIN..BELKİ ORADA MUHTAR FALAN OLA BİLİRSİN..
ALAGEYİK....BOYNUZLU BİR HAYVAN ADI ALDIGINA GÖRE ANNEN BABANI..BOYNUZLAMIŞ OLMALI...BU YAZI..MERKEBUS..EŞŞEYİNİN YAZISI..KENDİNE HAYVAN DİYEN NEYDU BELLİ OLMAYAN...TİPLERLE İŞİM OLMAZ..HAYVANLARLA MUHATAP OLMUYORUM.....
Albayrak Çanakkalede ruh bulmuş Kanla yıkanmış Bindiği dalı kestiğinden TopÇuKışlasında Harekât Ordusunun bataklığa gömdüğü Hain Osmanlı Mandasının Malağı olabilirsin Haçlı Darbelerinde can derdine düşüp kaçtığı samanlıkta çaresiz yakalanıp istem dışı hunharca düşman süngülerine maruz kalıp mayalanan Mazlum gelinin Nefretle bedeninde taşıdığı Babası belli olmayan haram mahsul Gâvur Seyfettin olabilirsin Kanını albayrakmurat69 olarak degiştirmeye çalışabilirsin Kim bahçemde hıyar var dese tuzluyarrak pozisyon alıyorsun Üstün Hizmet Madalyası almalı bundan KelLi Şanın kelbayrakpozisyon69 olmalı.
yuh çekmek yanlış ortalıgı germenın alemi yok .......herkes gelsın konuşsun ...DEMOKRASİ hepimize lazım.....değilmi.
akp lilerin büyük taarruz kutlamalarında ne işi var ki. milli bayramlarda ve özel günlerde hiç kutlamalara katılmışlar mı liderleri anıtkabire hiç çıkmışmı.
çıkmamışmı haylaz tutarım kulağından.
yazık bu ne kin, bu ne nefret ne hallere geldik demokrasiden bahsedebilmek için önce demokrasyi içimize sindirmemiz gerekir böyle demokrasi olmaz insanlarıbu gele getiren siyasilerimiz yeter artık kendi seçmenlerinizi mutlu etmek uğruna diğer vatandaşların haklarını özgürlüklerni görmezden gelemezsiniz insanların inançlarıyla değerleriyle onurlarıyla bu kadar fazla oynamayın bizimbizden başka dostumuz yok başka türkiye yok
TAYYİB,İN PARALI ASKERLERİDİR
SİZDE MİSYONER OLUYORSUNUZ DEĞİL Mİ
hani lafa gelince "yaratılanı severiz yaratandan ötürü" diye mangalga kül bırakmıyordunuz? ne oldu ? yuhladığınızı yaratan başka bir varlık mı? haşa. İslamın inancı "lailahe illahlahtır" o zaman ya siz bu sözü inkar ediyorsunuz yada cahillerdensiniz.
AA-KA-PE NİN CE-HA-PE YE SALDIRMASININ SEBEBİ.FETTULLAH(hizmet) YEREL SEÇİM LERDE CE-HA-PE DESTEKLEYECEK OLMASI.HEP BERABER GÖRECEGİZ.DESHANELE Rİ KAPATMA KARARI AA-KA-PE NİN İPİNİ ÇEKTİ.
Afyon 'u ibretle izliyorum , bir şehir sadece sucuk,pastırma ,kaymak ve g. kıllığı ile anılmamalı hadi ondan da vazgeçtim muhalefete saygılı olmalı bu tür hareketlerin kimseye faydası yok olamazda . Destekledikleri hareketin milli bayramları kutlamama geleneği olduğunu bilmeliler ona göre davranmalılar . Rize ye tam kadro çıkartma yapan partinin sempatizanı olarak Büyük taarruzun ve Afyonun kurtuluşuna niye tek bakanla katıldığını sorgulamalılar.
Diğer Haberler