Çağatay Ulusoy'a hapis cezası verildi sosyal medya yıkıldı! 'İçerde misin?'

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy hakkında verilen hapis cezasının ardından sosyal medyada Ulusoy'a "İçerde misin?" diye sordu.

Çağatay Ulusoy'a hapis cezası verildi sosyal medya yıkıldı! 'İçerde misin?'

Ünlü isimlerin yargılandığı uyuşturucu davasında mahkemeden ceza yağdı. Cenk Eren 6 yıl 3 ay, Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy 4 yıl 2'şer ay hapis cezasına çarptırıldı.

TWITTER'DA BİRİNCİ SIRAYA YERLEŞTİ

Çağatay Ulusoy hakkında hapis kararının verilmesinin ardından Twitter'da Çağatay Ulusoy ismi trend listesinde birinci sıraya yerleşti.,

"İÇERDE MİSİN?" DİYE SORDULAR

Sevilen oyuncunun başrolünde oynadığı "İçerde" dizisine atıf yapan kullanıcılar Twitter'dan Çağatay Ulusoy'a "İçerde misin?" diye sordu.

İşte Çağatay Ulusoy için yapılan yorumlar:

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy

cagatay ulusoy


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
uyuşturucu tacirleri bu kadar ceza almıyor, torbacılar cirit atıyor, kullanan suçlu ama... devlet sağolsun
İçerde alyanakla tanışıp celal babanın kuyusunu kazacaklar..... :)))))))))
:)))))
bişe olmaZ çıkar reis..
Harbi neydim ne oldum durumu oldu şimdi
içerdemisin evlat :)
millet sizi adam sanıp izliyor.Bu tipler çoluk çocuğa örnek oluyor.Ne olursa olsun birdaha oyunculuk yapmaması sağlanmalı.
Ne kadar da zehir taciri sever olduk arkadaş ünlü ise ünlü suçu işleyen suçludur heleki işin içinde zehir varsa Zaten birisi çıktı kanal kanal gezip baş tacı edildi..
vayyy bee, bende diyorumki niye herkes bukadar cahilce, bilinçsizce oy kullanır. Tamamen bencilliğinizdenmiş meğerse! Bu hükümeti beğenmeyenlerin esas derdi başkalarını çekememezliğindenmiş. Bir insanın düşmesine gülüp oynar olmuşlar... Iyice bozulmuşsunuz, yazık.
AF cikar nasil olsa, bahceli sinyali verdi :))
bu adamın uyuşturucu ticareti yapacağını hiç sanmıyorum. kullanıcı olabilir yada arkadaş ortamında temin ediyor olabilir. siz bu kadar para kazansanız torba mı tutarsınız ?
kebapçı Celalll kurtarır ...Evlattttttt
Çağatay Ulusoy: Af istiyoruz sayın başkanım @dbdevletbahceli
@umaykutaga bende davet ettim kendisi af kampanyasına katılmaya ama maalesef bu yararlanamayacak af çıkarsa.
bunlara ceza veren hakimlere hakkım varsa helaldir gencecik çocuklar ölüyor.Adalet mülkün temelidir
dünyayı kazanıyorsunuz hiç mi doymuyorsunuz
Ne gerek vardı torbacılığa kazandığınız para yetmiyormu kardeş..
Sanatci ve sporcular örnek olmaz zorunda..aslında böylelerini mahrum edeceksin her seyden
evvlattt!
uyusturucu kacakcısının benım gozumde terorrıstten farkı yoktur kım olursa olsun
Deniz sekiyi kahraman yapan zihniyet o torbacılardan daha çok zarar veriyor gençlerimize, medyatik birinin cezalandırılması daha etkili oluyor bu tür şeylerde kafanız bassa biraz anlarsınız..
Parayı gördülermi şaşırıyorlar ALLAH ıslah etsin böylelerini topluma örnek insan olmaları gerekenler uyuşturucu batagına giriyor
Gizem Karaca'ya üzüldüm onunda aklını çelmişler yazık.Hayatında sigara içmeyen neden uyuşturucu arar ki? Geçmiş olsun Allah kurtarsın...
az vermişler en az 8 sene olmalı uyuşturucu kullanmak temin etmek satmak falan az ceza bu
Bu verilen ceza kesinlikle çok az..
yazık gençliklerine... bu şekilde olmamalıydı...
cinayet nasıl suçsa insan öldürmek bu suçu işleyenlerinde aynı ceza ile cezalandırmaları gerekiyor sonuçta insan hayatıyla oynuyorlar ayırt etmeden ünlü ünsüz sanatçı kim olursa olsun en ağır ceza almaları gerekli hele hele bu sanatçılar(sözde sanatçılar) daha ağır ceza almalılar.
GİZEM KARACA VE ÇAĞATAY ULUSOY İKİSİDE GELECEK VAAD EDEN PIRIL PIRIL ÇOCUKLAR.NİYE BU YANLIŞI YAPTILAR ANLAMAK ÇOK ZOR.İÇMELERİ BİLE BÜ YÜK UTANÇ KAYNAĞI OLDUĞU HALDE SATMALARINI ANLAMAK ZOR.PARAYA İHTİYAÇLARI OLMAMASI GEREKİR
herkes hata yapar önemli olan telafi etmek. en nihayetinde cezaevleride insanlar için. inşallah çağatay ve arkadaşları cezalarını bitirip kandilerine çıktıklarında tertemiz bir sayfa açarlar.
Diğer Haberler