MAGAZİN

Çağatay Ulusoy Barbaros iptal olunca flaş bir karar aldı! Bölüm başı...

Çağatay Ulusoy Barbaros iptal olunca flaş bir karar aldı! Bölüm başı...

Hakan Muhafız dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, uyarlama bir dizide konuk oyuncu olacak. Öte yandan yakışıklı oyuncuya, yeni bir dizi için bölüm başı 200 bin TL teklif edildiği ortaya çıktı.

Netflix’teki ilk Türk projesinde yer alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, başka projelerde de destek vermeye başladı. Yakışıklı oyuncu uyarlama bir dizi için konuk oyuncu olacak.

Barbaros dizisinde Oruç Reis karakteri için anlaşmayı son anda iptal eden Çağatay Ulusoy son haliyle dikkat çekmişti. Rol için bir hayli kilo alan Ulusoy anlaşma sağlanamayınca başka dizilere yöneldi.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Ay Yapım'ın Star için çektiği “Call My Agent” dizisinin yerli uyarlamasına konuk oyuncu olarak dahil olacak. Ali Bilgin'in yönettiği dizinin üçüncü bölümüne konuk olacak olan Ulusoy, tıpkı ilk bölüme konuk olan Tuba Büyüküstün gibi kendisini canlandıracak.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE ÇAĞAN IRMAK DA ROL ALACAK

Dizinin Tuba Büyüküstün'lü sahneleri dün ve önceki gün çekildi. İkinci bölümse ise ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın rol alacağı belirtildi.

Öte yandan Çağatay Ulusoy'la ilgili bir başka kulis bilgisi daha gündeme geldi. TV100’ün haberine göre; Ulusoy'un Tims&B'nin Show TV için çekeceği Şeref Sözü dizisi için teklif aldığı ve yakışıklı oyuncuya bölüm başına 200 bin TL önerildiği iddia edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
200 bin ne la ülkeye ne değer katacak bu adam yaptığı uçan araba mı yapacak uzaya mı gidecek
vay be 200 bin emekliyim 2100 maaş 10 seneye yakın bir zaman diliminde bukadar parayı toplaya bileceğiz.e vatandaş ünlü biz sadece emekliyiz.
@domatesci Abi bölüm başı diyor. yani ayda 800bin yapar. :)... 40 seneye çıkıyor senin hesap....
Bu ülkede dizi oyuncusu olmak varmiş
@domatesci ytpoo laaaa ne güldüm ya sen çok yaşa emi
mühendis olunsa bu paralar çok zor kazanılır çok yüksek maaş alan dizi oyuncularından futbolculardan yüksek vergi alınmalı görende işyeri açıp istihtam sağlanılar sanır konuşup boy gösterip kazanç elde etmek iyi iş sermaye ve risksiz.
Geri Dön