Çağla Şıkel, baş manken olduğu defilede frikik verdi

Dün akşam Cengiz Abazoğlu'nun defilesinde podyuma çıkan güzel manken Çağla Şıkel, kıyafetinin azizliğine uğradı. Defilede baş manken olan Şıkel, yırtmacından dolayı frikik verdi.

Modacı Cengiz Abazoğlu, dün akşam Sonbahar & Kış 19/20 kreasyonunu tanıtmak için Çırağan Sarayı'nda defile gerçekleştirdi. Defileye baş manken olarak çıkan Çağla Şıkel ise derin yırtmaç detaylı kıyafetinin azizliğine uğradı.

cagla-sikel-bas-manken-oldugu-defilede-frikik-12464501_8974_m

FRİKİK VERDİ

Ünlü giyim markasının modacı Cengiz Abazoğlu ile hazırladığı yeni sezon kreasyonu, Çırağan Saray'ında düzenlenen 'Düello' defilesiyle tanıtıldı. Defileye baş manken olarak çıkan Çağla Şıkel'e 39 manken eşlik etti. Gümüş renkli payetli elbiseyle podyuma çıkan Şıkel'in derin yırtmacından dolayı zor anlar yaşadı.

cagla-sikel-bas-manken-oldugu-defilede-frikik-12464501_9602_m

KIRBAÇLA SAHNEYE ÇIKTI

Çağla Şıkel öte yandan defileye kovboy şapkası ve kırbaçla çıktı. Sahnenin önüne geldiğinde kırbacıyla yere vuran Şıkel, tüm dikkatleri üzerine çekti.

cagla-sikel-bas-manken-oldugu-defilede-frikik-12464501_132_m


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
frikik değil kardeş tasarımı öyle. külodu sansürleyip sanki bir şey varmış gibi gösterme çabalarına güldüm. ya cidden külodu millete frikik diye kakalamaya çalışıyon ya da hayatında sahil deniz görmemiş konyalı bi vatandaşımızsın.
takdire şayan bir yorum kısaca özetlemişsin ülkenin yobaz kesmini.
@coyistik inşallah kozlarında böyle gezer seninde başın göge erer
bu kaçıncı firikik bunun bilerek açıyor mide bulantısı olduğu için açarak gündeme geliyor ..
Aliş yetmedi demekki reyting ugruna frikik mübahdır
Reklam kokan hareketler bunlar , hic mi prova yapmadiniz ..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler