Çalışandan patronunu şoke eden şaka! Gözlerine inanamadı

Zonguldak’ta patronuna şaka yapmak isteyen çalışanlar aracının stop lambalarını sökerek yerine not bırakıp 5 TL bıraktı. Olayın şaka olduğu ortaya çıkınca aracın sahibi rahat bir nefes aldı.

Çalışandan patronunu şoke eden şaka! Gözlerine inanamadı

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yıkama yağlama işi uğraşan Mehmet Durmuş’un çalışanı patronuna öyle bir şey yaptı ki patronu çılgına döndü. Sanayide oto yıkama işiyle uğraşan Mehmet Durmuş’un çalışanı sabah patron işe gelmeden aracının stop farlarını sökerek “Ağabey kusura bakma paraya ihtiyacım vardı” notunu yazıp 5 TL para bıraktı. Durumu sosyal medyaya yükleyen iş yeri çalışanı patronundan tepki gördü. Kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görünce patron Mehmet Durmuş, yaşanan olayı hoş karşılamaya başladı.

7e961a3d-8ef5-4a34-8dc7-5722d079b287

Yaşanan olayı anlatan iş yeri çalışanı “Patronumuza şaka yapmak istedik. Patron işe gelmeden arabasının top farını söktük ve sosyal medyaya yükledik. Patron bize ilk başta baya bir tepki gösterdi ama tıklanma rekorları kırılınca bizden yana olmaya başladı. Yaptığımız bu olay tamamen şaka amaçlıdır. Patronumuzu kızdırmak amaçlı bir video düzenlendik” şeklinde konuştu.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
yeni bi hırsızlık akımı başlattınız.
zaten var öyle bi akım
@kmu0kshbl4 Hırsızlık akımından çok, reklama benziyor. Yağcı işçiler, patronlarına şirin görünmek için sanal çakallık becerilerinden de istifade ederek, kurnazlık yapmışlar gibi görünüyor!
Kov gitsin çalışmak yerine şakaya zaman harcıyor. Kesin insan kaynakları denen boş beleş tayfasıdır şakayı yapanlar.
sanayi de insan kaynakları?
@serhat9000 Çıkarına uymuş. Niçin kovsun? Küçük patronları, ilkeli baronlarla, lordlarla vb. karıştırdınız sanırım.
Aklıma hiç gelmemişti bu iyi oldu .
@sokrates35 S40 IN STOP LAMBASI 2500TL Mİ???
@sokrates35 Sokrates, böyle ucuz işlerden ilham almaz, dikkatli olun!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler