Çalışanlarına idrar testi yapmaları için çay verdi! İnanılmaz!

Ermenistan’ın Masis kentinde bir hastanenin müdürü olan Nune Avanesyan, hastanenin laboratuvarındaki çalışanları denetlemek amacıyla idrar testi için idrar örneği yerine çay verdi. Uzmanlar idrar yerine çay olduğunu fark etmedi ve çay ile yaptıkları testin sonuçlarını sundu.

Çalışanlarına idrar testi yapmaları için çay verdi! İnanılmaz!

Armenpress ajansının aktardığına göre, Masis kentinde bir hastanenin müdürü olan Nune Avanesyan, hastalardan gelen şikayetler üzerinde laboratuvardaki uzmanları denetleme kararı aldı.

Denetimleri aktaran Avanesyan “Kendi kanımı farklı isimlerle verdim, her birinde farklı sonuçlar aldım. İdrar örneği yerine çay verdim, idrar sonucu aldım. Raporda örneğin içinde de tüm hücresel bileşenlerin olduğu yazılıydı” ifadelerini kullandı.

Avanesyan, laboratuvarın çalışanlarının defalarca uyarıldığını, denetimin ardından da 15 çalışandan 8’inin işten çıkarıldığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
hatayı yapnlar devam eder,üç beş tıfıl zavallı işten atılır..burası türkiye..
@eren2084 geri zekalı aptal burası türkiye de olay haber ermenistnda olmuş cahil bi oku anla momoş biyerinize bişe girse ya türkiye ya ak parti aptallar gidin o zaman bu ülkeden sevmeyen terk etsin
Bizde olsa müfettiş yollarlar inceleme başlatırlar Vali Kaymakam her kimse soruşturmaya izin vermez ve dosya kapanır yapanın yaptığı yanına kar kalır ne diyorlar hemen işten attım diyor darısı başımıza diyeceğimde olmayacak duaya amin der gibiyim
SEN HABERİ NERENLE OKUDUN HABERDE ERMENİSTAN YAZIYOR SEN TÜRKİYE DİYORSUN
hastane müdürü nedir ya. başhekim desenize şuna.
@albertokoni Hastane müdürü hastanenin idari amirlerinden birisidir. Başhekim yapmamış denetimi, hastane müdürü yapmış. O yuzden bashekim degil de, hastane muduru demisler. Aciklayici oldu mu? :)
Türkiye burası daha okumayı sonrada okumuşsa anlamayı bile beceremez :)
Diğer Haberler