'Cami'de içki' iddiasına yalanlama

Beşiktaş’taki Bezm-i Alem Valide Sultan Camii müezzini, protesto gösterileri sırasında polisten kaçarak camiye sığınan göstericilerin burada içki içtiği iddialarını yalanladı.

'Cami'de içki' iddiasına yalanlama

Beşiktaş’ta Gezi Parkı protestoları sırasında polisin müdahalesinden kaçarak camiye sığınan grubun içki içtiği iddialarına yalanlama geldi.

[

](http://haber.mynet.com/carsidan-camiye-tesekkur-ziyareti-700876-guncel/)

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/gezi-parkinda-solen-havasi-gezi-parkinda-solen-havasi/11970/1666381/)

Konuyla ilgili açıklama yapan Bezm-i Alem Valide Sultan Camii müezzini Fuat Hoca, "Burada içki içilmedi. Eylemciler buraya sığındıktan sonra içki içen görselerdi zaten kendileri dışarı atardı" dedi.

"Herkes ayakkabısını bile çıkararak içeri girdi" diyen müezzin, polisin camiye gaz sıktığı iddialarının da doğru olmadığını söyledi.

Beşiktaş’taki protestolar sırasında yaralanan bazı göstericiler, Bezm-i Alem Valide Sultan Camii’ne sığınmıştı.

Burada gönüllü doktorlar tarafından tedavileri yapılan göstericilerden bazılarının içki içtikleri iddia edilmişti.

[

](http://haber.mynet.com/)

/

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 355 yorum
Bu resimdeki bir kilise olsaydı sonuçlarını nasıl olurdu çek merak ediyorum. Benim kutsal mekanımın böyle abdestsiz kişilerce işgal edilmesi tahrip edilmesi durum ne olursa olsun kabul edilemez. Hepinizi Cenab-ı Allah' a havale ediyorum. O'nun adeletinden kimse kurtulamaz.
yalan yanlış konuşuyorsun ...Tahrip falan yok uydurma..Asıl sen Allah a havale ol. Tövbe et İman et Kimseyi kışkırtmaya kalkma bir daha Şeytana da hizmet etme...
kilise olsa sen işte bakın kilise sığındı kafirler derdin.. daha fazla nemalanacağın malzeme çıkardı, yaralı adamlar vardı orda senin için kafasından kan akarken abdest alırdı ... ne terbiyesiz insanlık dışı bir yorum bu yahu .... allahı kullanarak propoganda yapacak kadar adisiniz.
Bakıma muhtaçlara bakmayı emrettiği için de Yüce ALLAH, sende Yüce ALLAH' ın adaletinden kurtulamazsın.
yalanlamayı dahi anlayacak şekilde okumadan yorum yazıyorsun seni allaha havale ediyorum sabit düşünceli
:))))))) gomik
İşgal yok güzel kardeşim Orası Yaradan Allah'ın evi sen, ben kimiz ki kabul etmeyelim Allah kabul etmiş bize laf düşer mi?
İşgal yok güzel kardeşim Orası Yaradan Allah'ın evi sen, ben kimiz ki kabul etmeyelim Allah kabul etmiş bize laf düşer mi?
siz Allahı dininizi anlayamamışsınız. siz nasıl şeylersiniz ki hayatları için mücadele edip Allahın evine sığınanları hor görebilirsiniz. ben sizi ona havale ediyorum esas. bu bayağı ve sığ düşüncelerinizin hesabının sorulacağından en ufak bir şüphem dahi yoktur...
bu nasıl yorumdur böyle hayretler içinde okudum...ordaki insanlar abdestsiz olduğu kanaatine nasıl vardınız anlamış değilim..cehalet baki demekki..
camiye sığınanlar ömründe kaç kere camiye gitmişler acaba?
sanane arkadaş kaç kere gittiğinden sen allahmısında bunun hesabını sen soruyorsun sana mı kaldı insanların ne kadar ibadetini gerçekleştirdiği
sen kaç kere gittin ?.... Adamlar kan revan içinde tedavi ediliyor seninse derdin kaç kere gitmiş camiye.sana mı? hasap vericek Yüce Rabbine mi?
Siz de birileri görsün diyemi camiye gidiyorsunuz?
cami kamu malıdır . senin malın değil
sana ne milletin camiye gidip gitmediği, kimsin ne sıfatla soruyorsun? insanların camiye gidip gitmemesi allah ile kendi arasında herkes senin gibi allahı kandırmıyor veya başkalarına gösteriş olsun diye gitmiyor herkes senin gibi din tüccarlığı yapmıyor.
Sanırım 1 defa gittiler.. Pislikler.
Bundan sana ne? Hesap sorma yetkisi sende mi? Herkes bu konuda kime hesap verecek, sana mı?
bunu sorgulamak sana mı düştü?? Peki sen Zulme Uğrayan Bir Köpek Dahi Olsa Savundunmu Bugüne Kadar? Savunmadıysan Vay Haline! Zalimden Bir Farkın Olmayacaktır..Ve Haşr Günü Herkes Yaptıklarının Hesabını Verecektir Yaradanına...
zaten ya başınız darda kalınca yada ölünce camiye gelirsiniz.
camii, hakkında yorum yapan lavuklar bugün müslüman gençler ögrenciler giremiycekte oraya sıgınmasınlarda kileseyemi sıgınacaklar lavukluk yapmayın turistler cenabet cenabet camilerime girip resim çekiyorlar dolaşıyorlarda onla girince turist deniyor brişey olmuyorda bizim çocuklarımız sıgındamı günah vede cenabetmi oluyor kilise papazı girse niye giriyor demezsiniz yazıklar olsun size sizin gibi beyni bozulmuş kötülük düşünen insanlardan Allah islah etsin.
Sayın hoca fotoğrafta ayakkabılı kadın görünüyor niye yalan söylüyorsun . Şimdi sana nası inanalım.
Kadıncağız ölmek üzere olduğu için çıkartamamış olabilir mi ayakkabılarını.Hey gidi güzel ülkemin tuhaf insanı.
haberın aslı yok ki kardesim :) yalan haber yapmak gelenek halıne geldı artık
kadın baygın vaziyette vicdansızın oğlu..sen işine gelene inan..yalana inan uyumaya devam et keko
o fotoğraftaki kadın yaralı belkide şuurunu kaybetmiş. Ayakkabıyımı düşünecek o halde ?? dikkatle bakarsanız eğer orada beyaz önlük giymiş olan doktorların ayağında ayakkabı olmadığını göreceksiniz. Ama sizin gibiler sadece görmek istediklerini yada size gösterileni gördüğü için bunada şaşırmamalı.
insanlar can havliyle birinden kaçıyor ayakabı kimin aklına gelir sizlerdede ama kafa var ya anlamış değilim sabah sabah ne içtiysen ondan bende alıyım
içkiyi içmeden kafayı direk bulmuşsun birader müezzin kendisi içki içilmedi diyorsa içilmemiştir sen hala ayakkabı derdindesin millet can havli kendisini camiye atmış orda ayakkabıyımı düşünsün yoksa belkide başına isabet etmesi olası gaz bombasını mı?
hocanın söylediğini nerden biliyon. haberi incelersen fuat hoca diyor .bilgi veren hocanın adı soyadı yazılır.
arkadaşım hocayı neden suçluyosunki hocanın agzındanmı çıkmış bu söylemler buna dikkat edelim lütfen.
yaralanmis yerde tedavi edilen acil gelen kadina aaaa dur yarali burasi cami ayakkabini cikartmi diyecekler GERI
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler