Camide zorla üniversiteli kızı öptü! İfadesi 'pes' dedirtti

Konya'da, emekli Mazhar O. (62), namaz kılmak için camiye giren üniversite öğrencisi K.Y.'yi (20) zorla öpüp, sarıldığı iddiasıyla gözaltına alındı. Mazhar O.'nun, emniyetteki ifadesinde, 'Şeytana uydum' dediği öğrenildi.

Olay, 21 Haziran Cuma günü saat 15.00 sıralarında, merkez Meram ilçesine bağlı Şükran Mahallesi'ndeki camide meydana geldi. Üniversite öğrencisi K.Y., iddiaya göre, öğle namazını kılmak için caminin kadınlar bölümüne girdi. Namaz kılan genç kızın yanına, Kur'an-ı Kerim okurken, emekli Mazhar O. geldi.

'Benim ellerimi çok alim öptü, sen de öp'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
Hayda Camide şeytan ne arasın... Ama iki ayaklı sapik ve hırsız şeytanların af dilemek için gittikleri yerdir cami.. O yüzden düzgün adamları camide göremezsiniz.
söylediklerine dikkat et camiye gidenlere kötü ďiyerek vebal alamazsın
Şeytan sana uymaya calisir ancak pislik sapik
camiye gitmeyişinin sebebini çok güzel açıklamışsın Bravo sana yani bir insanın yanlış yapıyorsun diye her insan yanlış olamaz
Camiye esnaf gider etraf gorsun diye. Camiye dolandirici gider adam sanilsin diye. Camiye hirsiz gider ayakkabi calsin diye Mert adam raki icer gunahi yoktur camiye ihtiyacida yoktur
@grounds1977 sen de saçmalamışsın. bu yazdıkların senin de düzgün biri olmadığını göstermeye yetiyor. ayrıca af dilemenin yeri sadece cami değildir. ancak, bu kültürden haberin olmadığı ve bu tür kötü olaylara şartlandığın için düşüncen de böyle oluşmuş ve sonuç olarak saçmalamışsın ! şu cami tanımına ve yazdığın yorumun düzeysizliğine bak ! eleştirdiğin sapıklardan ve hırsız şeytanlardan ne farkın var !..
@grounds1977 sen ne demek istiyorsun. Camiye düzgün adamlar gidemez miymiş. yani camiye giden herkesin aynı zihniyette olduğunu mu savunuyorsun. Hatayı yapan bir kişi ama bütün camiye gidenlere leke atıyorsun. Hepimiz Müslüman değil miyiz. Cami Allah' ın evi değil mi? Lütfen bu genel konuşmandan dolayı suçsuz insanlardan özür dile.
@grounds1977 Düzgün adamları nerde meyhanedemi görecez? Camiiler ALLAH ın evidir genelleme yapman çok yanlış. Sapıklar heryerde olabilir. Tavsiyem camiye git o havayı solu belki bir faydası olur.
@grounds1977 senin gibi cahillerin genellemeleri bu ülkeyi batırdı
@grounds1977 bence bir camiye namaz vakti git ve içerisinde ne kadar iyi insanların olduğunuda gör. orası insanların tapulu malı değildir Allah ın evleridir gelen herkese de açıktık. kötü niyetli insanlar da olabilir mi olur ama bu çok azdır az olduğu içinde haber değeri bulur ve gazeteye düşer. bu dinimizi kötü yapmaz hata yapan maalesef insanlardır. iyilikte kötülükte kıyamete kadar hep olacaktır. bunları okumak bizleride üzmekte keşke bu olaylar hiç olmasa . ama şuna inanki bu sapıklık bir camide vuku bulmuş olabilir. ama binlercesi meyhanelerde vuku bulur.
YUHH kere yuh vicdansız konya %70 le akp ye edestke veren konya akp nin ülkeyi getirdiği hal bunlar asla raslantı tesadüf olmaz konyada istanblda bilmemne şehirde herkez sapıklkaşmış durumda ahlaksızlaşmış durumda
eskiden kabede bu şeytan 1 taneydi hacılar bir şeytanı taşlarlardı şimdi 3 tane şeytan oldu, 3 şeytanı taşlıyorlar artık. İşte o fazlalaşan şeytanlardan birisi bu dayıyı kandırmış, bütün mesele bu, salın dayıyı gitsin, kimler kimler serbest bırakılmıyor ki, o şeytanlar artmasaydı tek olan şeytan işi gücü bırakıp belki dayıyı kandırmaya gelemeyecekti, dayının kabahati yok, 1 şeytan kadrosu varken şeytanları fazlalaştıranların kabahati var. Tüm partilileri kadro yokken belediyeye doldurup halkın parasını hiç edenler gibi...salın dayıyı gitsin...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler