Camideki patlama anı güvenlik kamerasında

Trablus'ta 2 ayrı camide meydana gelen ve 42 kişinin ölümüne sebep olan patlamalar güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

Lübnan'ın Trablus kentinde 42 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı saldırıların görüntüleri ortaya çıktı. Esselam Camii'nin içinden patlama anı, güvenlik kameralarına işte böyle yansıdı...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Bütün dünyada müslümanlara karşı açık açık savaş başlamıştır haçlı seferleri son sürat ilerlemektedir. Ortadoğu da akan kan hep müslüman kanı ve diğer milletlerin kılları kıpırdamıyor. Eğer o ölen insanların binde birisi yahudi veya hristiyan olsaydı anında müdahale ederlerdi. ikiyüzlü şerefsizler. Bizim ne işimiz var birleşmiş milletlerle falan. biz müslümanız elhamdülillah ama islam ülkelerinin başındaki yöneticiler maalesef müslüman değil. allah hepimizin yardımcısı olsun bizi bu belalardan kurtarsın.
YA BIRAK KARDEŞİM.BOMBALARI KOYANLARIN KENDİLERİ MÜSLÜMAN TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUBU OLAN KİŞİLERDEN OLUŞUYOR.YÜCE YARADANIMIZ ALLAH İNSAN KANINI AKITMAYI HARAM KILMIŞ İNSANLARA.YERİ GELDİ Mİ İSLAMDAN ÖRNEKLER VERİRLER YERİ GELDİ Mİ O VERDİKLERİ ÖRNEKLERİ FARKLI YORUMLAYIP KENDİLERİNE UYDURURLAR. KISACASI KENDİNİZ KANDIRMAYIN ARKADAŞ.
müslümanın müslümana yaptığını kim kime yapmış söyle bakalım. Hristiyanlar mezhep savaşlarını bırakalı 200 yıl oldu, bizde hala var. Bu müslümanlardan emevi zihniyeti yok olmazsa, islam dünyası bu tür olaylara hep yakın olacaktır.
sizce bunu yapan aceba ne kadar müslüman olabilir. tamamen batının oyunu suriye,mısır,cezayir,tunus arap baharı türkiye de ki gezi olayları hepsi birer plan dahilinde mi aceba yoksa sıradan mı ? enteresan degilmi ?
çok doğru toplumsal bir hareket te yapılsa fitne bir sekilde içine bulaşıp kaos ortamı yaratılmakta ve sonuçta müslüman kanı akmakta olay bu kadar basit. peygamberimizin şu hadısıne dikkat çekmek ıstıyorum.Yakında büyük fitneler olacak, o fitnelerde (yerinde) oturanlar ayaktakilerden, ayaktakiler yürüyenlerden, yürüyenler koşanlardan, daha hayırlı olacaklar. Kim o fitne içinde bulunmuş olursa, ondan uzak dursun. O zaman bir iltica yeri, sığınacak mekan bulursa ona sığınsın.
amına hepiniz siyasetçi politikacı olmuşunuz anca yorum yaparsınızz şuraya bak ya bunun ne yorumu nede açıklaması olurr ulan gönderin bizi savaşmaya kardeşim kerkük karabağ doğutürkistan yeter bu zülümler müslümanlara müslüman geldim müslüman giderim allahın huzuruna
CAMİ YADA HERHANGİ BİR YERDE BÖYLE HAİNANE İNSANLARI KATLEDENLER ŞUNU İYİ BİLSİNKİ O KATLETTİKLERİ ŞEHİD VE CENNETE GİRECEKLERDEN OLUYOR,KENDİLERİ İSE CANİ VE CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLLARI OLACAK.ALLAH TÜM İNSANLARI BU ŞEYTANİ VE HAİNCE PLANLARIN UYGULANMASINDAN ,ŞERLERDEN BİZLERİ KORUSUN.
adamda allah inancı olsa zaten yapmaz bunu boş boş yorum yapıyorsun arkadaş.
ALLAH BELALARINI VERSİN BEE
YÜCE YARADANIMIZ ALLAH CEHENNEMİ BOŞA YARATMAMIŞ BU VE BUNUN GİBİ EYLEMLERİ YAPANLARI NEREYE ATACAK. EBEDİ OLARAK CEHENNEMDE KALACAKLAR BUNLAR. DERDİNİZ NEDİR MASUM İNSANLARA BUNLARI YAPIYORSUNUZ...ÖLENLERE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM...
ALLAH BELALARINI VERSİN YAPANLARIN
bunlar değilmiydi suriyede allahu ekber deyip cocuk kafası kesip camilerde imamların fetva verip kurt kanı helaldır kürt kızlarına tecavuz helaldır diyen şimdi ne oldu 3 şehirli hizbullah merkezi lublanla beyrutu kürtler yıkacak merak etmeyin
ortadoğuda herkes israile çalışıyor buralarda çıkan olaylaın tümünde israilin ya direkt yada dolaylı yönden parmağı mutlaka vardır bizim içimizde bulunan satılmışlardan oralardada var bastır parayı istediğini yaptır.
akp ikdidarı sonrası islam coğrafyası kan gölüne döndü
Arap ülkelerini karıştırdılar, adına da arap baharı dediler sizlerde alkışladınız. Al işte baharı gör, lübnan, mısır, suriye, libya hepsini karıştırıp mahvettiler. Türkiye bu baharın dışında kalacak sanıyorsunuz değil mi? Tayyip efendi niye bu kadar kendini parçalıyor, çünkü biliyor ki Türkiye'yi de karıştıracaklar ve ne yazık ki sayın Tayyip'in tutumu yüzünden bu ülkede büyük bir çoğunluk bunu destekleyecek. Kendi yandaşlarını biraz az kayırıp tüm ülkenin başbakanı olsa değil amerika dünya gelse bu ülkeyi karıştıramaz.
bunu neden yapar insanlar huzur ve barış içinde yaşamak varken
bunu yapan yaratık ne müslüman nede insandır
ULAN VARYA YAZIKAR OLSUN LAN İBADET EDEN İNSANLARIN ÜZERİNE BİLE BOMBALAR YAGIYOR YALNIZ BİR ŞEY SÖLİCEM BU OLAYLAR 3 SENE ÖNCEDE VARDI IRAKTA HERGÜN CAMİLERDE PAZARLARDA PATLATILAN BOMBALARIN HADDİ HESABI YOKTU İNSANLAR DAHA YENİ YENİ BU OLAYLARI GÖRMEYE BAŞLADI
Müslüman ölüyor Şehit oluyor..üzülecek birşeY yok:))
deccal fitneyi kullanıyor akan kan hep müslüman kanı , şifreyi peygamberimiz hadislerde veriyor uyarıyor biz hatırlattığımız zamanda yok şöyle yok böyle yorumlar yazılıyor.çok doğru bir hareket yapsanızda bir şekilde fitne gelip içine bulaşıyor sonuç müslüman ölümleri..
DİKKAT EDİN HEP MÜSLÜMAN ÜLKELER BİRBİRİNİ YİYOR ABD NİN İŞLERİ BUNLAR
yazıklar olsun seyırcı kalan bürokrat vs ınsanlıga
Yakında büyük fitneler olacak, o fitnelerde (yerinde) oturanlar ayaktakilerden, ayaktakiler yürüyenlerden, yürüyenler koşanlardan, daha hayırlı olacaklar. Kim o fitne içinde bulunmuş olursa, ondan uzak dursun. O zaman bir iltica yeri, sığınacak mekan bulursa ona sığınsın.
Diğer Haberler