'Çamlıca Camii'ne Erdoğan'ın ismi verilsin'

4'üncü Üsküdar Kitap Fuarı'nın açılışını gerçekleştiren Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Üsküdar’a da damgasını vurduğunu belirterek, Çamlıca Camii’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adının verilmesini önerdi.

'Çamlıca Camii'ne Erdoğan'ın ismi verilsin'

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen 4'üncü Üsküdar Kitap Fuarı başladı. Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarın açılış törenine TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve yönetmen Semih Kaplanoğlu ile çok sayıda kitapsever katıldı.

"SAF DEMOKRASİ BU, OYLAMA BÖYLE YAPILIR"

Açılışta konuşan TBMM Başkanı Kahraman, eskiden kongrelerin spor salonlarında yapıldığını, şimdi ise kongre ve kültür binalarının yaygınlaştığını kaydederek, “Ne kadar güzel bir şey, ne güzel gelişme. Cumhurbaşkanımızın damgasını vurduğu yerlerden birisi Türkiye’de olduğu gibi Üsküdar’dır. Ve inşallah Çamlıca’daki caminin adı ‘Recep Tayyip Erdoğan Camii’ olur. Kendinin kabul edeceğini zannetmiyorum ama zorlayalım. Bu isim uygun değil mi? Oyunuza sığınıyorum. Kabul edenler ve kabul edenler? Saf demokrasi bu, oylama böyle yapılır” sözleri üzerine salondaki kitapseverler alkışladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Ben tüm paralarda da milletin sevgilisi, Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN in resimlerini görmek istiyorum. Bunu fazlasıyla hak ediyor.
inşallah kardeşim o günlerde gelecek
@iyisef bi girmedik cebimiz kalmıştı zaten
Yetmez, Çamlıca'nın ismini de verin. Gazilik veriyordunuz ne oldu?
Çok İYİ Olur. Okullardan TÜRKÜM, Doğruyum, Çalışkanım diye başlayan Öğrenci - Okul AND ının Kaldırıldığı dönem YÖNETİCİSİ Olduğu, Valilik + Kaymakamlıklar + RESMİ Bankalar + Resmi Kurumlar + (Okullardan) T.C. MEB yerine MEB denilmesi + Vb. yerlerden Türkiye + Türk + T.C. + ATATÜRK gibi isimlerin kaldırıldığı dönemin ve dönemin sessiz kalan YÖNETİCİSİ olduğunun Unutulmaması için Bence de Çamlıca Camii ne Sn Erdoğan ın İsmi Verilmelidir. Saygılarımla.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler