Çamlıca Camii'ne özel tünel

Çamlıca'da, 'İstanbul'un her yerinden görülecek' denilerek inşaatına başlanan camiye 3 kilometrelik bir tünel yapımı için proje hazırlandığı ortaya çıktı.

Çamlıca Camii'ne özel tünel

Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde inşaatına başlanan Çamlıca Camii için özel bir proje daha hazırlandığı, camiye ulaşım için Libadiye Kavşağı'nda başlayacak tünelin 3 kilometre uzunluğunda olacağı öğrenildi.

Cumhuriyet Gazetesi'nin haberine göre, AKP'li meclis üyelerinin önerdiği projenin İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görüşülmesi bekleniyor. "Yeşil alana cami yapılması birinci yanlıştı" diyen CHP'li meclis üyeleri ise yanlışın bir başka yanlışla sürdürüldüğünü belirterek tünele karşı çıktı. CHP'li Yunus Can, sadece Çamlıca Camii'ne hizmet edecek tünelin gereksiz ve devasa bir yatırım olduğunu, kamu yararı da taşımadığını söyledi. Teklifin bugün İBB Meclisi'nde oylanması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
Her okulda Atatürk heykeli var, ona harcanan paralarla kaç tane kütüphane kurulurdu kaç tane çocuğun eğitim masrafları karşılanırdı. Bundan neden bahsedeniniz yok ?
Elhamdülillah Allah'a Şükür bizde Müslümanız. Memlekette 1 ekmeğe muhtaç insanlar var ve 8 milyon işsiz insan iş ararken Üniversite mezunlarının çoğu işsiz. O dökülen betonları Atıl yatırım olarak görüyorum... Müslüman israf yapmamalı. Allah hesabını kesin sorar.
senin gibi üniverside mezunları iş bulamaz Dabi ki kafa bozuk
her devirde ekmeğe muhtaç milyonlarca insan var iken yapılan binalar ortadır.
Ormanları yoketmek için 'CAMİ' bahanesini öne süren münafıklara yazıklar olsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler