HABER

Can Ataklı'dan gündemi sarsacak iddia: AKP'li ilçe yöneticisi fena tokat yemiş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'İstanbul'u kazanan Türkiye'yi de kazanır' sözleri sonrasında AK Parti'de toplantı üstüne toplantı yapıldığı belirtiliyor. Bu toplantılardan birinde, üst düzey bir parti yöneticisinin, bir parti üyesini tokatladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sözcü gazetesi yazarı Can Ataklı, bugün kaleme aldığı 'Boşuna AKP'li olmuyorlar' başlıklı yazısında gündem yaratacak bir iddiada bulundu.

Can Ataklı'dan gündemi sarsacak iddia: AKP'li ilçe yöneticisi fena tokat yemiş

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “İstanbul'u kazanan Türkiye'yi de kazanır” sözleri sonrası AKP'de toplantı üstüne toplantı yapıldığı belirtiliyor.

Bu toplantıların birinde, üst düzey bir parti yöneticisinin, bir parti üyesini tokatladığı ileri sürüldü.

Sözcü'den Can Ataklı'nın bugün yayımlanan "Boşuna AKP’li olmuyorlar" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Erdoğan İstanbul'a karşı bu kadar sert ve tavizsiz olunca parti yöneticileri de panik içindelermiş. Bu da parti içinde bazen akıl almaz olayların yaşanmasına neden oluyormuş. Buna bir örnek olarak AKP'lilerden dinlediğim bir olayı aktarmak istiyorum.
AKP'nin en tepedeki isimlerinden biri Sarıyer ilçe binasında toplantı yapıyormuş. Partililere “Ne yapmalıyız. Herkes önerisini sıralasın” demiş. Herkes çekine çekine önerilerini sıralarken partililerden biri “Efendim. Aslında lafı uzatmayalım. Bize de bir Şükrü Genç (CHP'li belediye başkanı) lazım” demiş. Partinin en tepelerindeki isim birden irkilmiş “Önerin bu mu yani” dedikten sonra partilinin suratının ortasına okkalı bir tokat patlatmış. Sonra üzerine yürüyüp birkaç tokat daha atmış.

AKP'de durumlar biraz böyleymiş yani."


Geri Dön