HABER

Canaydın umut dağıttı

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, camia olarak tek yürek oldukları takdirde aşamayacakları sorun olmadığını belirterek, yaşadıkları maddi sorunlar için çözüm yolları aradıklarını söyledi.

Canaydın, kulübün resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nde yer alan yazısında, 2006 yılına yeni umutlar ve beraberinde gündemi hep meşgul edip, öne çıkarılan sorunlarla girdiklerini ifade etti. Maddi sorunlar için çözüm yolları bulmaya çalıştıklarını ifade eden Canaydın, "Bir yandan kısa vadeli ferahlatıcı çözümleri uygulamaya sokarken, diğer taraftan da uzun vadede kalıcı yapısal çözüm projeleri oluşturuyoruz. Bu arada da şampiyonluk mücadelesi veren takımımızın yanında olarak onlara destek veriyoruz" dedi.

Riva Komisyonu'nun kısa sürede çalışmalarını tamamlayacağına inandığını belirten Özhan Canaydın, "Başkanımız Selahattin Beyazıt'ın önderliğinde, tüm komisyon üyesi arkadaşlarımız Galatasaray için en uygun çözümü üretip, kongremizin takdirlerine sunacaktır" diye konuştu.

Canaydın, takımda altyapıdan gelen oyuncuların sayısının çoğalmasından büyük gurur duyduğunu söyleyerek, "Galatasarayımız'ın zaten en büyük övüncü gençleri yetiştirmek ve onları Türk futboluna hediye etmek değil midir? Gerçek Galatasaray geleneğine dönüşümüzün, tüm Galatasaraylılar'ı mutlu ettiğinden eminim" dedi.

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Konya deplasmanı dönüşünde uçakta yaşanan olayla ilgili olarak da, "Bizlere sahada gurur veren ve büyük özveri ile oynayan oyuncularımıza, bir kısım kendini bilmez kişinin davranışını çok yadırgadığımı ifade etmeliyim. Gelişen süreçte Galatasaraylılar'ın tümü tarafından bu olayın şiddetle kınandığını ve oyunculara sahip çıkıldığını sevinerek takip ettim. Galatasaray taraftarlarına bundan sonra düşen görev, şampiyonluk mücadelesi veren oyuncularımızın hep yanında olmaktır. Tek yürek, tek yumruk olmamız halinde aşamayacağımız hiçbir engel yoktur" şeklinde sözlerini tamamladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler