HABER

Canaydın'dan yeni yıl mesajı

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, yeni yıl mesajı yayınlayarak, "2008, bugüne değin binbir emek ve çabayla düşünce düzeyinden somut proje ve yatırımlara dönüşen girişimlerimizin meyvelerini toplamaya başladığımız bir yıl olacak" dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan mesajda Galatasaraylılara seslenen Canaydın, "Sevgili Galatasaraylılar, Türk sporu ve özellikle de Galatasarayımız için önemli olaylara tanıklık ettiğimiz bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2007, kulübümüz adına başta Aslantepe'de temeli atılan stat projesi olmak üzere, çok önemli projelerin hayata geçirildiği bir yıl oldu. Sportif anlamda ise 2007, gelecek yıllarda kazanılacak başarıların temellerinin atıldığı bir yıldı. 2008 ise bugüne değin binbir emek ve çabayla düşünce düzeyinden somut proje ve yatırımlara dönüşen girişimlerimizin meyvelerini toplamaya başladığımız bir yıl olacak" diye konuştu.

Canaydın, yönetim kurulu adına tüm Galatasaraylıların ve Türk spor camiasının yeni yılını kutlarken, bu yeni yılın ülkeye barış, huzur ve esenlikler getirmesini diledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön