MAGAZİN

Canım Ailem ekibinden yeni dizi

Canım Ailem'in Meliha'sı Şebnem Bozoklu açıkladı. Canım Ailem'in oyuncularından Uğur Yücel, Ozan Güven, İlker Aksum ve Şebnem Bozoklu, Ocak'ta yeni bir diziye başlıyor.

Canım Ailem ekibinden yeni dizi

Şebnem Bozoklu, yeni dizi için " 'Canım Ailem' ekibinden yine Uğur Yücel, Ozan Güven, ben ve İlker Aksum var. " açıklamasını yaptı.

Twitter hesabından Ocak'ta yeni bir dizinin sinyallerini veren Bozoklu, kendisine yöneltilen "Ocak ayında yeni bir dizi çalışmanız olacakmış..." sorusuna, "Evet bir komedi işi... Şu an üzerinde konuşup çalışıyoruz. O nedenle içerikle ilgili hiçbir şey söyleyemem. Ama geçtiğimiz günlerde çok parlak, çok güzel fikirlerin uçuştuğu bir toplantı geçirdim. 'Canım Ailem' ekibinden yine Uğur Yücel, Ozan Güven, ben ve İlker Aksum var. Ama 'Canım Ailem'den çok uzak bir hikaye... Kendi yaşımda birini oynayacağım." şeklinde cevap verdi.

Dörtlünün, dizide aynı apartmanda kapı komşusu olacağı da duyumlarımız arasında.

Okuyucu Yorumları9 yorum
 • 1 Oy
  ailemle rahatlıkla izleyebildiğim bu ve bu tür dizilerin yayından kaldırılıp saçma sapan ilşkilein konu aldığı dizilerin yayında tutulmasına çok üzülüyorum.kapalı çarşı bittiğinede çok üzüldüm.nedir yani.herşey kimin denetlediği belli olmayayn reyting için mi.lütfen birileri buna bir dur desin..
 • 1 Oy
  Adam zaten kıl biri, şebnem denen kadında en az Uğur Yücel kadar kıl !!!!
 • 0 Oy
  oh be çk sevindim valla....
 • 0 Oy
  hepsi süper oyuncular!
 • 0 Oy
  emreisx al benden de o kadar nerde carpık basıt ahlaksız ılıskı var hepsı prime time da ekranda nerde aıle dızısı var akşamın korun de he aksamın korune de alsalar ızlıyoruz bu seferde kaldırıyorlar bende aılece ızleyebılecegım dızılerın artmasından yanayım
 • 0 Oy
  ay ne kadar güzel olur harika bi ekiptiler zaten canım ailemdede...
 • 0 Oy
  süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 • 0 Oy
  kimin eli kimin cebinde belli olmayan abuk sabuk diziler demek iyi kazandırıyor. oturupta seyredebileceğimiz kaç tane dizi kaldı. dizilerde ki çarpık ilişkileri çocuklarımıza nasıl açıklayacağız. bizim bir aile yapımız var, bazı kşiler çıkıp bunların normal olduğunu isteyen seyretmesin diyor. peki haftada 10 kere tekrarı konuluyor her saatte hangisini seyrettirmeyeceğiz.
 • 0 Oy
  HARİKASINIZ VALLA LÜTFEN OYNAYIN BÖLE Bİ DİZİDE KALİTE KOLAY BULUNMUYO BARİ SİZİ İZLEYİP KEYİFLENELİM...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.