Çankaya’da “Ayrılık” vakti

Sanatçı Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen “Ayrılık”, Çankaya Belediyesi farkıyla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.Yönetmenliğini Prof.

Sanatçı Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen “Ayrılık”, Çankaya Belediyesi farkıyla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Yönetmenliğini Prof. Dr. Semih Çelenk’in üstlendiği Behiç Ak imzalı “Ayrılık” adlı oyun, Ankaralılarla buluşuyor. Çankaya Belediyesi tarafından MEB Şura Salonu’nda gerçekleştirilecek tiyatro etkinliğinde ünlü oyuncular Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak sahnede olacak. Bir yıl önce ayrılan çiftin yeniden bir araya gelmesiyle giriştikleri evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve gülmeceyle yüklü bir sorgulamasını konu edinen Ayrılık, budalalık ve uyumsuzluklar üzerine çok sıradan olanın içindeki tuhaflığa büyüteç tutarak izleyiciyi şaşırtan, kucaklayan, zekasını önemseyen bir komedi. Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ı aynı sahnede buluşturan oyun, bu mizah büyütecinden izleyicinin kendi hayatını gözleme imkanı veriyor. Oyun, 16 Şubat saat 19.30’da MEB Şura Salonu’nda tiyatroseverlerle buluşacak. Çankaya Belediyesi tarafından ücretsiz gösterilen oyun için Çağdaş Sanatlar Merkezi veya Yılmaz Güney Sahnesi’nden 8 Şubat itibariyle yer fişi almak gerekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler