Canlı yayında cinsel ilişki sorusu soran Zahide Yetiş sosyal medyada olay oldu

Canlı yayında konuğu Dr. Feridun Kunak'a 'Utanma sıkılma yok, bana bunu soranlar var' diyerek anal ilişki hakkında soru soran Zahide Yetiş, Twitter'da gündem oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı, çocukların televizyon izlediği saatlerde böyle bir soru soran Yetiş'e tepki gösterdi.

Uzun yıllardır Show TV ekranlarında gündüz kuşağında program yapan Zahide Yetiş, canlı yayında konuğuna sorduğu soruyla olay yarattı. Hemoroid ağrılarının ve tedavi yöntemlerinin konuşulduğu programda Zahide Yetiş, Dr. Feridun Kunak'a cinsel ilişki hakkında soru sorunca Twitter'dan tepki yağdı.

'VALLA BU İŞTE UTANMA SIKILMA YOK'

Zahide Yetiş, Dr. Feridun Kunak'a "Valla bu işte utanma sıkılma yok. Bana bunu soranlar var. Ben de sizin sesiniz olduğum için sormam lazım. Hocam bazen cinsel hayatta beyler farklı şeyler istiyor. Hanımlar da bazen hayır diyemiyor. Zaten bize göre de günah. Hemoroid ondan kaynaklı olabilir mi?" sorusunu yöneltti.

Kunak ise Yetiş'in sorusuna "Kesilikle onu yapmayınız. Çok tehlikeli. İslami açıdan da günahtır. Ayrıca o noktada zarları da yırtabilirsiniz. Çok büyük sıkıntılara sebep olabilir" sözleriyle yanıt verdi.

TWITTER'DA TEPKİ YAĞDI

İkilinin arasında yaşanan bu diyalog sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Kısa sürede Twitter'da gündem olan konuyla alakalı bir çok kullanıcı Yetiş'e tepki gösterdi. Yetiş'in gündüz kuşağında program sunduğu için daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen kullanıcılar"Ayıp, çocuklar da izliyor" diyerek ekranda yaşanan olaya karşı çıktı.

İşte Zahide Yetiş hakkında yapılan bazı yorumlar:

canli-yayinda-cinsel-iliski-sorusu-soran-zahide-12825175_7381_m


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
kadın sadece burada bir soru sordu bunda utanılacak bir şey yok zaten dinimizde de haram olduğunu doktor delirtti zararlarını da anlattı her türlü pisliği yaparsanız sonra da bunu sorana da laf edersiniz burada kötü bir şey yok sorulan soruya çok güzel bir cevap verildi umarım herkes anlamıştır
burada en büyük hobileri kurslarda enser çakmak olan " ensar " cılarında görüşlerini almak lazım, onlar bu işe ne diyor ?
Arkadaşlar herkesin hergun yasak sitelerden izledigi, bircok gencimizin kızlik bozmadan birlikte olduk dedigi yani aslında hepimizin bildigi ama kafamızı kuma gömdüğü konuda usuluyla bir soru sormuş kadın..cok da iyi yapmış..hem bilimsel acidan hem de dini acidan ne kadar sakınci oldugunu hatirlatmis insanimıza...
''RTÜK Nerde RTÜK'' kaldırın yayından bu soytarının proğramını artı kanala rekor bir ceza verinki. boyle ahlak yoksunu şarlotlar cesaret edemesinler
@hakki.kaplan yaptığınız ahlaksızlıklar ortaya çıkacak diyemi korkuyorsunuz?
İyi de kardeşim bu kadının programı sağlık programı o konuda sağlıkla alakalı doktorda cahil halkı uyarmış yapılmamalı diye, çocuklarına kadın programı izletecenize zihnini açan öğretici programlar yada çizgi film kanalını açıp izletin. Ebeveynler evde çocukların yanında tartışır, küfür eder, şiddet uygular ama gelişimini terbiyesini tvden almasını bekler böyle bi milletiz işte...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler