MAGAZİN

Canlı yayında renkten renge girdi! Bağış yapmak için arayanların sözleri buz kestirdi!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, dün akşam TV8 ekranlarında Erzurumspor için yardım gecesi düzenledi. Bağış yapacağını söyleyerek programı arayan Ali Akyüz isimli bir kişi "Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum'a yardım mı edeceğim?" deyince Ilıcalı ne diyeceğini bilemedi. Bir başka vatandaşın da 350 TL bağış yapmak için aramasının altında başka sebepler olduğunu söyleyen Ilıcalı, "İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu" diyerek tepki gösterdi.

Kendi kanalı TV8'de daha önce de farklı spor kulüpleri için yardım geceleri düzenleyen Acun Ilıcalı, bu sefer de Erzurumspor için harekete geçti. Dominik'ten canlı yayın yapan Ilıcalı, bağış yapacağını söyleyerek yayına bağlanan kişiler yüzünden zor anlar yaşadı.

"AÇ KARNIMI DOYURAMIYORUM BİR DE YARDIM MI EDECEĞİM"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Zamanınızı çalmasınlar tabi ki, 350 TL küçümser gibi konuşmuşsunuz . Lâkin para kazanıyorsanız TV için para ayıramayan Bedava kanal diye sizin kanalınızı izleyen o fakir fukaradan kazanıyorsunuz. Parası olan Paralı kanalları izliyor. Ayrıca millet ac ac, Evine ekmek götüremiyor. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz??
bu acun hangi dünyada yasiyo
üzerindeki siyah tişört yüz rengini çok belli ediyor, yoksa ne için zorlansın..
Geri Dön