Canlı yayında skandal sözler: Kocanız sizi döverse ayaklarını öpün

İran devlet televizyonuna çıkan bir kadın uzman skandal açıklamalarda bulundu. İranlı kadın uzman, 'Eğer kocanız uyuşturucu bağımlısıysa ve size şiddet uyguluyorsa, kocanızın ayaklarını öpün ve hayatınızda bir mucizeye tanık olun' dedi. Tepkilerin ardından kanal özür diledi.

Canlı yayında skandal sözler: Kocanız sizi döverse ayaklarını öpün

İran devlet televizyonunda önceki gün yayınlanan bir programa çıkan İranlı bir uzmanın açıklamaları büyük tepki çekti. Aile içi şiddete maruz kalınması durumunda kadınların eşlerinin ayaklarına masaj yaparak ayaklarını öpmesini isteyen yetkili skandal sözler kullandı.

'BÖYLE YAPARSANIZ KOCANIZ DAHA AZ STRESLİ OLUR'

Yezd bölgesindeki bir devlet televizyonunda yayınlanan görüntülerde uzman, “Eğer kocanız uyuşturucu bağımlısıysa veya sizi dövüyorsa sadece ayaklarını öpün ve bir mucizenin olacağını görün” dedi. Kadınların eşlerinin ayaklarını yıkaması gerektiğini ve masaj yaptıktan sonra öpmesi gerektiğini söyleyen kadın, “Böyle yaparsanız kocanız daha az stresli olur ve olası inme ve kalp krizlerinin de önüne geçersiniz” dedi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Sosyal medyada uzman kadının sözleri büyük tepki çekerken bazı sosyal medya kullanıcıları, “Saçmalık, “Korkutucu bir öneri” ve “Dünya ilerlerken biz geriye gidiyoruz” yorumlarında bulundu.

KANAL ÖZÜR DİLEDİ

Tartışmanın büyümesi üzerine kanal bugün bir açıklama yaparak izleyicilerden özür diledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
aslinda demek istedigi kotuluge iyilikle karsilik verin
@cobie.ossie mal mısın banamı oyle geliyor?
kafa aynı zihniyet aynı bunlar uzayada gitse yine aynı
Kitap aynı kitap,inanırsan böyle.Birde anladığı dilde okuyup "Hadi canım"diyenler var ama az.Çoğu bilmez ne yazdığını zaten.:)))Anlayan anladı.
söylediği iyi birsey demiyorum ama , aynı olayı erkeğe karınızın ayağının altını öpün derse inanın bu kadar tepki almaz !
haha geriye gidiyoruz diyenlerin kafası güzel herhalde. iran zaten oldukça geride merak etmesinler.
la buna bi tek atsam
örtünün altındaki beyin sıcaktan pişiyor ancak bu kadar düşünür bizdede bunlardan çok var.
Aslında tam olarak ne demek istedi anlamadiniz. ayak derken orta ayak diyor sanırım. olay yumuşak hal alsın diye.
@besimimamoglu sert bir hal demek istedin galiba
bizim diyanette diyor kız çocuğunu kucağına oturtur tahrik olursan günah degil nurettin yıldız 6 yaşında diyanet 9 yaşındaki kızlarımız evlenmesi lazım diyor sanırım bu anlamda iran bizden 500 sene ilerde helal olsun adamlara en azında bizdeki gibi ensest ilişkiye davetiye çıkarmıyor
akp zihniyeti
Buna birbaşvursam
beyin yerine bağırsak olunca gayet normal böyle düşünmesi daha kendinin insan olduğunun farkında bile değil.
Doğru söylemiş. İslam bunu diyor.
iranlılar bile ne saçmalıyor bu deyip tepki göstermişler :D
kadın muczeyi görmüş. sizde deneyin diyor. gidin komşu evin erkeginin ayagın ı tutun öpün demiyor..
Kadını biran İkbal zannettim.
sana taş atana sen gül ver ki utansın demek istemiş ama böyle olmuyor ne oluyor söyleyeyim.Bu kadın bana deli divane dövsem bile gitmez elimin altında ben başkalarıyla gönül eğlendireyim onlara her iyiliği yapayım kahrımı bu çeksin cefam bu kadına sefam 3-5 günlüklere olsun diyor her defasında şiddetin dozunu daha da artırıyor ...
İslam bunu demiyor, böyle yorum yapan ve beğenenler Kur'an-ı Kerim hiç okumamış. Kızları diri diri gömülmekten kurtaran Peygamberi (S.A.V.) Hz. Muhammed'i de mi hiç duymamışlar?
Diğer Haberler