HABER

Çarpıcı anketten inanılmaz sonuç: Penis boyu kısa olanlar...

Erkekler hakkında yapılan yeni bir çalışma, penislerinin kişilikleri hakkında neleri anlatabileceğini ortaya çıkardı. Katılımcılar 24 farklı penis fotoğrafı gördü. Erkeklerin kişiliklerini yalnızca penislerine göre derecelendirmeleri istendi. Büyük penisli erkekler daha çekici, dışa dönük ve açık sözlü olarak değerlendirildi. Ancak küçük penis boyuna sahip olanlar ise nevrotik olarak değerlendirildi.

Çarpıcı anketten inanılmaz sonuç: Penis boyu kısa olanlar...

Penis boyutu söz konusu olduğunda erkeklere genellikle 'ne kadar büyük olursa o kadar iyi' denir. Ve yeni bir çalışma, bunun doğru olabileceğini öne sürüyor! En azından algılanan kişilik açısından.

iStock-1127725958

New Mexico Highlands Üniversitesi'nden araştırmacılar, büyük penisli ve kısaltılmış kasık kıllarına sahip erkeklerin daha çekici, dışa dönük ve yeni deneyimlere açık olarak görüldüğünü, daha küçük cinsel organa sahip olanların ise daha nevrotik olarak görüldüğünü söylüyor.

Araştırmada ekip, insanların sadece penislerine dayanarak erkeklerin kişiliklerini nasıl algıladıklarını değerlendirmek için yola çıktı.

iStock-621581056

KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAYINLANDI

Araştırmacılar, çalışmalarında, "Bu araştırma, genital görünümün, bu izlenimlerin değerlendirilen kişinin gerçek kişiliğini yansıtıp yansıtmadığına bakılmaksızın, insanlar hakkında sosyal olarak paylaşılan örtük teorilere katkıda bulunabileceğini gösteriyor" diye yazdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler