SPOR

Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

Beşiktaş'ın yeni yönetimi dün yaptığı beş saatlik toplantı sonrası Portekizli hocanın görevine son verdi, Tayfur Havutçu'yu yeniden takımın başına getirdi. Siyah-beyazlılarda antrenör olarak İbrahim Üzülmez'in düşünüldüğü öğrenildi.

Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

Şike operasyonu nedeniyle sezona takımın başında başlamak yerine Metris Cezaevi'nde tutuklu kalan Beşiktaş Sportif Direktörü Tayfur Havutçu yeniden siyah - beyazlı takımın hocası oldu..

Yeni seçilen Beşiktaş yönetimi dün yaptığı ve beş saat süren toplantıdan sonra teknik adamlık görevini Carlos Carvalhal'dan alarak Tayfur Havutçu'ya verdi. Siyah - beyazlı yönetim Carlos Carvalhal'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, bu akşam Portekizli hoca onuruna bir yemek verecek. Carvalhal, bu sabah saat 10.30'da tesislere gelerek futbolcular ve tesis çalışanlarıyla vedalaşacak. Ara verdiği Beşiktaş Teknik Direktörlüğü'ne tekrar dönen Tayfur Havutçu ise mesaisine bu sabah başlayacak. Antrenör konusunda henüz karar vermeyen Tayfur Havutçu'nun, Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Üzülmez'i, teknik heyete katabileceği iddia edildi.

Paralar ödenecek
Ayrıca yönetim bu hafta içinde tüm takıma büyük miktarda ödemelerde bulunarak UEFA lisansı için gerekli evrakları gönderecek. Fikret Orman yönetimi, ödemelerin yapılması durumunda futbolculardan imza bile almadan dekontları evraklara iliştirerek lisans talebinde bulunacak.

Öte yandan bir süredir kulüp personeliyle ilgili çalışmalar yapan yeni yönetim, önümüzdeki aylarda kulüpten personel çıkarmaya başlayacak. Bazı görevlilerin kulübe bile uğramadan maaş aldığını fark eden Beşiktaş Yönetimi önce bu kişilerle yollarını ayıracak. Yönetim daha sonra yapılacak olan geniş çaplı bir incelemeden sonra altyapıdan, amatör branşlara kadar buradaki bazı personeli işten çıkaracak.

carvalhal-karne.jpg

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler