SPOR

CANLI

Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

Beşiktaş'ın yeni yönetimi dün yaptığı beş saatlik toplantı sonrası Portekizli hocanın görevine son verdi, Tayfur Havutçu'yu yeniden takımın başına getirdi. Siyah-beyazlılarda antrenör olarak İbrahim Üzülmez'in düşünüldüğü öğrenildi.

Carvalhal gitti, Havutçu geldi!

Şike operasyonu nedeniyle sezona takımın başında başlamak yerine Metris Cezaevi'nde tutuklu kalan Beşiktaş Sportif Direktörü Tayfur Havutçu yeniden siyah - beyazlı takımın hocası oldu..

Yeni seçilen Beşiktaş yönetimi dün yaptığı ve beş saat süren toplantıdan sonra teknik adamlık görevini Carlos Carvalhal'dan alarak Tayfur Havutçu'ya verdi. Siyah - beyazlı yönetim Carlos Carvalhal'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, bu akşam Portekizli hoca onuruna bir yemek verecek. Carvalhal, bu sabah saat 10.30'da tesislere gelerek futbolcular ve tesis çalışanlarıyla vedalaşacak. Ara verdiği Beşiktaş Teknik Direktörlüğü'ne tekrar dönen Tayfur Havutçu ise mesaisine bu sabah başlayacak. Antrenör konusunda henüz karar vermeyen Tayfur Havutçu'nun, Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Üzülmez'i, teknik heyete katabileceği iddia edildi.

Paralar ödenecek
Ayrıca yönetim bu hafta içinde tüm takıma büyük miktarda ödemelerde bulunarak UEFA lisansı için gerekli evrakları gönderecek. Fikret Orman yönetimi, ödemelerin yapılması durumunda futbolculardan imza bile almadan dekontları evraklara iliştirerek lisans talebinde bulunacak.

Öte yandan bir süredir kulüp personeliyle ilgili çalışmalar yapan yeni yönetim, önümüzdeki aylarda kulüpten personel çıkarmaya başlayacak. Bazı görevlilerin kulübe bile uğramadan maaş aldığını fark eden Beşiktaş Yönetimi önce bu kişilerle yollarını ayıracak. Yönetim daha sonra yapılacak olan geniş çaplı bir incelemeden sonra altyapıdan, amatör branşlara kadar buradaki bazı personeli işten çıkaracak.

carvalhal-karne.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 169 yorum
yaffff arkadas adamın suçu neee
cok ararız bız bu hocayı hocanın kuması ıyı bızım etegımız kırlı nasılsa hoca cok onemlı deılkı bız delboskıyıde gondermedıkmı carsı desın yonetım yapsın o carsının yuzunden gercek besıktas tafartarları maca gelmıyor kufur baz ınsanlar besıktas bırkalıtedır unuversıtelıler ama sımdı bır amele takımı olduk gercek besıktas taraftarına saygılar carsıdan nefret edıyoruz
senin an..çarşı si...
aynen ÇARŞI ya KARŞI!!!
katılıyorum , çarşı beşiktaşı geriye götürüyor bence.
aynen katılıyorum kardesim. ama sadece çarsı değil. hepsi aynı durumda inan. ultra aslan ve gfb. 2 sene önce kombinem vardı gfb yüzünden stadda maç izlemekten soğudum. bu grupların hepsi kulüpleri kendi malı gibi görüyor. eger taraftarlar arasında bi futbol terörü varsa bunun sebebi bu gruplar ve tv de kendi deyimleri ile şeytanın avukatlığını yapanlar yüzündendir.
çok doğru yorum çarşı beşiktaş kulübünün önüne geçmiştir bu beni çok rahatsız etmekte beşiktaşımınsırtından in artık çarşımısın pazarmısın nesin....
Aynen katılıyorum yorumuna at gözlüklerini çıkartmadıktan sonrada görmeyiz biz hayırlısı olsun yinede
sen beşiktaşlı olduğuna eminmisin??????
çok iyi bir seçim BEŞİKTAŞ'ımıza hayırlı uğurlu olsun
Takım
O
Av
P
Geri Dön