HABER

Celal Şengör'den skandal sözler: Eteğini kaldırıp tokat attım! Sosyal medyada büyük tepki

Prof. Dr. Celal Şengör’ün katıldığı Zoom etkinliğinde anlattıkları olay oldu. Öğrencisine uyguladığı tacizi ‘'anı anlatır' gibi rahat şekilde anlatan Prof. Dr. Şengör; öğrencisinin eteğini kaldırdığını ve tokat attığını söyledi. Şengör'ün ifadeleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

Öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Şengör’ün 20 Ağustos’ta internete yüklenen, dün sosyal medyada çokça paylaşılan videosu büyük tepki çekti. Zoom toplantısına ait video kaydında Şengör, bir öğrencisini taciz ettiği anları anlatıyor.

Şengör, söz konusu videoda “O kadar kızdırdı ki, Saniye’nin eteğini kaldırdım. Kıçına bir tokat attım. Bu dehşete düştü. Baktım böyle bakıyor bana. Bana bak dedim, baban bunu yaptı mı dedim. Bana babam bile bunu yapmadı dedi. Heh dedim eksik kalmış, şimdi tamamlandı.” ifadelerini kullandı.

CELAL ŞENGÖR'E BÜYÜK TEPKİ

Video Twitter’da büyük tepki çekerken, “marifetmiş gibi pişkin pişkin gülerek öğrencisine cinsel taciz uyguladığını anlatan Şengör’ün yaptığı cezasız kalmamalı” yorumları yapıldı.

İLK ANISI DEĞİL

Daha önce de katıldığı bir canlı yayında kütüphanede gördüğü bir kızdan bahsederken “Orada bir kız gördüm. Abi inanılmaz güzel bacakları var. Kısacık bir etek giyinmiş dedim ya ben buna biraz daha yakından bakayım. Abi gittim ama bir bahane olması lazım. Ben yine aynı kitabı istedim” sözlerini kullanan Şengör büyük tepki çekmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
Bu nasıl bir iğrençliktir ya.
bu adam bir değişik tam çözemedim kendisi ile bile çelişiyor
Yazıklar olsun, Prof olmuşsun ama hala adam olamamışsın. Hocam demeye bile dilim varmıyor, evlatlarımızı size ilim irfan öğrensin diye gönderiyoruz, cezayı hak ediyorsa vereceksen ver ama ahlaksızca olmasın. Birde kütüphanedeki evladın yaşındaki kız hakkında yaptıklarını duyunca düşündüklerini öğrenmek bile istemem. Etik kurulu yok mu bunlar için.
Geri Dön