HABER

Celalettin formaya hasret

Trabzonspor'un sol kanat oyuncusu Celalettin Koçak, formasına hasret kaldı. Geçen sezonun değişmez isimlerinden olan Celalettin, Brezilyalı teknik direktör Sebastiao Lazaroni tarafından lig maçlarında kendisine şans tanınmamasına rağmen Apoel ile oynanan UEFA Kupası maçlarında forma giyerken, sakatlığı nedeniyle yine bir süre takımdan uzak kaldı.

Sakatlığı geçen Celalettin, teknik direktör Ziya Doğan'ın gelişi ile birlikte takımda yer bulmaya çalışıyor. Teknik direktör Ziya Doğan'ın takıma gelmesiyle moral ve motivasyon olarak güçlendiklerini belirten Celalettin Koçak, "Ziya Doğan'ın yeniden Trabzonspor'a gelmesiyle birlikte takımdaki olumlu gelişmeleri herkes görüyor. Hocamızla ben daha önce çalıştım. Onun ne yapmak istediğini ve hedeflerini çok iyi biliyorum. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum. Takım olarak daha da çok kaynaştık. Ziya Doğan, takım ile sürekli teke tek olsun toplu olarak olsun sürekli konuşuyor. Bunun çok faydası oluyor" dedi.

Sakatlıktan tamamen kurtulduğunu ifade eden Celallettin, hiçbir futbolcunun başına böyle bir durumun gelmemesini temenni ettiğini belirterek, "Sakatlıktan yeni kurtuldum. İnşallah, bir daha sakatlık yaşamayız. Formamı yeniden kazanmak için idmanlarda vargücümle çalışıyorum. Aldığım zamanda bir daha bırakmayı düşünmüyorum" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön