MAGAZİN

Celil Nalçakan: Aklımı oynatacağım! Kardeşim, akrabalarım...

Ege Denizi'nde, Seferihisar açıklarında dün büyük bir deprem oldu. Başta İzmir olmak üzere Ege, Marmara ve Batı Akdeniz bölgeleri kabus yaşadı. Türkiye’yi derinden sarsan depremle ilgili ünlüler de yaşadıkları üzüntüyü ve korkuyu sosyal medya hesapları üzerinden dile getirdi.

Oyuncu, Celil Nalçakan, sosyal medya hesabı üzerinden "Allah’ım ne büyük bir çaresizlik bu. Kardeşim, akrabalarım, sevdiklerim var orada. Aklımı oynatacağım" mesajını yayınladı.

5f9d1f3fadcdeb1920874f48

Ünlülerden İzmir paylaşımları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yozgat yerköyden sesleniyorum.çok geçmiş olsun.hepinizi seviyoruz.hepinizin kurtulması için Allaha dua ediyoruz.sizler medeniyeti yaşayan vijdanlı durust inançlı insanlarsınız.kendini bilmezler,ülkenin içindeki,Atatürkün elinden kaçan yobazların söyledikleriyle morali nizi bozmayın.şuurlu müslüman kardeşiniz olarak yanınızdayız.izmirde bizim. edirnede bizim, tekirdagıda bizim, artvinde bizim.hakkaride bizim.antepte bizim.biz din üzerinden ticaret yapanıda biliyoruz.çocuklarımıza din altında tecavüz eden cemaatleride vakıflarıda biliyoruz.sizi seviyoruz izmirli.kurban olurum gözünüzün yaşına..
onlara telefon etmek yerine buraya yaz güzel bi davranış siz naısl insanlarsınız ya herşeyi yazıda yaşıyosunuz bu da sizin karakteriniz
Dua en büyük yardımdır bu zamanda...
Geri Dön