HABER

Celta Vigo Manchester United maçı izle, TRT izle

Celta Vigo Manchester United maçı şifresiz canlı izleyin. Celta Vigo Manchester United maçı TRT'de canlı yayınlanacak. Celta Vigo Manchester United maçı saat kaçta oynanacak? Maçla ilgili detaylar haberimizde.

Celta Vigo Manchester United maçı izle, TRT izle

Celta Vigo Manchester United maçı canlı olarak şifresiz izlenebilir. UEFA Avrupa Ligi'nde bir diğer yarı final maçı, bu akşam İspanya'da oynanıyor. Celta Vigo Manchester United maçı, canlı olarak SkySports, TRT1 kanalında ve İdman TV ve AZ TV'den şifresiz izlenebilecek. Ayrıca Celta Vigo Manchester United maçını canlı olarak 4K içeriğiyle izleyebileceksiniz.

Celta Vigo - Manchester United maçı saat kaçta?

Celta Vigo - Manchester maçı, bu akşam (4 Mayıs) oynanacak. TRT'den canlı izlenebilecek Karşılaşmanın başlangıç saati ise 22.05 olarak belirtiliyor.

Manchester UTD'ın UEFA Avrupa kupası karnesi

Maçın favorisi, kuşkusuz Mourinho'nun Manchester United'ı ancak Celta Vigo'nun kadrosunda gizli kahramanlar ve oldukça tehlikeli isimler bulunuyor. Ceta Vigo oyuncuları ilk başta 3 puan için oynayacaklarını, basın demeçlerinde belirtiyorlar.

Manchester United'ın ise atak oynaması bekleniyor. İngiliz takımlarının İspanya'daki başarı grafiklerinin düşüklüğü nedeniyle, Mourinho yarı final serisini daha ilk maçta bitirmek istiyor.

Manchester UTD, Fenerbahçe'nin de yar aldığı A Grubu'nda 2. olarak gruptan çıktı. Mourinho'nun United'ı, daha sonra sırasıyla Saint-Etienne, Rostov ve son olarak da Anderlect'i eleyerek yarı finale yükseldi.

Geri Dön