Cem Küçük: Sözcü'ye kayyum atanacak

Sözcü gazetesine kayyum mu atanacak? Gündemi sarsan iddia Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük'ten geldi. Küçük bugünkü yazısında "Yargılanacaksınız ve yaptıklarınızın hukuki bedelini ödeyeceksiniz." ifadelerini kullandı.

Cem Küçük: Sözcü'ye kayyum atanacak

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Sözcü gazetesine kayyum atanacağını iddia etti. Küçük, "Yargılanacaksınız ve yaptıklarınızın hukuki bedelini ödeyeceksiniz. Sözcü'ye de kayyum gelecek. Tarihin çöplüğündeki yerinizi de alacaksınız. İddiaya var mısınız?" dedi.

Küçük'ün iddialarının satırbaşları şöyle:

"Her ülkenin millî güvenlik sırları olur. Devletin sırları ifşa edilmez. Türkiye’nin DEAŞ’la mücadele eden Türkmenlere gönderdiği silahları terör örgütüne yolladığı algısı oluşturmak için bunları yapanlar sonucuna katlanır. Sözcü bu haberle açıkça millî güvenliği ihlal etti. 6415 Sayılı Terörizmin Finansmanı Yasası çok açık. "Türkiye El-Kaide'ye yardım etti" ağır suçlamadır. İddianame çok açık. Tek başına FETÖ'nün sözcülüğünü yapan bu haber bile Sözcü'ye kayyum gelmesi için yeterli.

Zaten hukuk adamlarımız bu yasayı işletiyorlar. İkinci iddianame davası nisan ayında başlayacak. O tarihe bile gerek kalmadan Sözcü'ye kayyum gelecek ve Sözcü TMSF'nin bir şirketi olacak. Millete ettikleri ihanetin bedelini ağır ödeyecekler. Ayrıca şu anda 17-25 Aralık sonrası Sözcü'de başta Soner Yalçın olmak üzere hepsinin bu konularda yazı yazan köşe yazılarının bütün makaleleri tek tek inceleniyor.

İDDİAYA VAR MISINIZ?

Neticede Tayyip Erdoğan'ı devirmek istediniz, ama başaramadınız. Türkiye teröristlere yardım ediyor dediniz. Devlet sırlarını ifşa ettiniz. Yargılanacaksınız ve yaptıklarınızın hukuki bedelini ağır ödeyeceksiniz. Sözcü'ye de kayyum gelecek. Tarihin çöplüğündeki yerinizi de alacaksınız. İddiaya var mısınız?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 124 yorum
Ülkemizi hiç güzel günler beklemiyor.......çok kötü durumdayız.
Mit tırları ihaneti sırasında" Türkiye Terörü destekliyor..NATO Türkiyeye Müdahale etmeli" diyen FETÖ den farkı yok bunların.. Zaman içinde Teröristlere Kimlerin destek verdiği de ortaya çıktı.. Bunlar Emperyalizmin Gönüllü Uşaklarıdır... Atatürk adının ardına sığınıp Vatana ihanet edebileceğini zannedenler yanıldıklarını görecekler
@palermo544 annenin babanın geçmişini sorgularsan %75 Fethullah Gülen cemaatine üyeliği çıkar.
@devrimdeniz76 palermo denen makarnacı...bırak bu vatan millet ayaklarını. makarnan fazla gelmiş
@palermo544 ulan türkmenler yalanladı bize silah gelmedi diye sığır sürüleri
Vatanın anasını beklediniz cahil hırtlar. Beyinsiz kuklalar
@devrimdeniz76 Bu Cem ve benzerleri zamanı gelince Çoook zor durumda kalacak. Bunun yüzünden binlerce insan hapse atıldı.
@palermo544 fetö taktiklerini iyi öğrenmişsiniz.
@devrimdeniz76 Bakınız bu adam kaç puanla hangi bölümü bitirmiş. 5 kuruşluk Q ler klavuz olursa sonumuz asla hayra çıkmaz
@devrimdeniz76 sen nesin yaaa
@mavi_turkum türkmenler hâlâ savaşıyor kim gönderiyor bu silahları onlara israil mi amerika mı?
vay be kayyum atanmadık bi vatandaş kalacak bu gidişle
Senin FETÖ'den müebbet yemen için tek bir konuşman bile yeter..Ama dediğin gibi kimin hukukuna göre..
Medya tetikcileri de elbet bir gün hesap verecek..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler