MAGAZİN

Cem Uzan'dan eşi Fanny Blanchelande'a: 'Kadınım'

Cem Uzan, 2012'de evlendiği Fanny Blanchelande Uzan'ın fotoğrafını paylaştı. 26 Aralık'ta 60 yaşına basan Cem Uzan, 40 yaşındaki eşini, 27 yaşındaki Litvanyalı Gabriele Tevaintyte için terk ettiği haberleriyle gündeme gelmişti. Uzan'ın bu paylaşımı, 'Barıştılar mı?' sorusunu gündeme getirdi.

Cem Uzan'dan eşi Fanny Blanchelande'a: 'Kadınım'

Üçüncü eşi Monakolu Fanny Blanchelande’ı, 27 yaşındaki Litvanya asıllı Monakolu Gabriele Tevainyte için terk ettiği iddia edilen iş insanı Cem Uzan, “Eşim Fanny. Arkadaşı Gabriel’e yüzük takarken… Yalancı, yandaş medyaya kapak olsun” notuyla bir fotoğraf paylaşarak haberleri yalanladı.
4654

Cem Uzan, Fanny Blanchelande ile kalp emojisi koyduğu fotoğraf ve videolar paylaşarak 'Kadınım' notunu düştü.

2009 yıllarından bu yana firari olarak Fransa’da yaşayan Cem Uzan’ın, üçüncü eşi 40 yaşındaki Monakolu Funny Blanchelande’ı, 27 yaşındaki Litvanya asıllı Monakolu Gabriele Tevainyte için terk ettiği iddia edilmişti.

Fanny-Blanchelande-Gabriele-Tevainyte-Yuzuk

Cem Uzan, eşi Fanny Blanchelande ile olan fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesabında paylaştı.

Cem-Uzan-Fanny-Blanchelande-Smokin-Opucuk

Uzan, kalp emojisi koyduğu fotoğraflara ”Kadınım” yazdı.

Fanny-Blanchelande-Instagram-Uzan

Cem Uzan ile ayrıldıkları iddia edilen Fanny Blanchelande’ın Instagram profilinde eşinin soyadı olan #Uzan’ı hashtag’lemesi dikkat çekti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Ulan ne götürmüş be . yıllar geçti adam lüks içinde yaşıyor halen. utanmadan mutluluk pozları veriyor. gavurdan çalınca hırsız olmuyor demi. acaba Allah ayırmışmı bir bakın hırsız müslümandan çalamaz herkesten çalar diye. Cehennem Vizyona girince başrol oynayacak haberi yok.
@orthakyes kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
Zengine huri fakire nuri :))
Yav takmayın kafaniza yalan dünya siz kendi ahiretinizi kurtarın birincisi bu ikincisi ise tüm işlerinizi Allah rızası için yapın ki insanlık bu küfnemiş düzen içinde kaybolup gitmesin Allah ni peygamberini tanısın.Elbet bir gün Allah 'ın vaadi gerçekleşecek ona hiç şüphe yok siz sadece hazır olun belki o günlere erişirsiniz belkide erişmezsiniz...
Geri Dön