Cem Yılmaz'ın yeni filmi için boykot kampanyası! Tepki yağdı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filmine sosyal medyadan tepki yağıyor. #CemYılmazaBoykot etiketi Twitter'da birinci sıraya yükseldi. Tepkiler üzerine Cem Yılmaz, "İnsanları birbirine düşman etmeye çalışan üst akıla sesleniyorum, senin canın sağolsun üst akıl, benden sana ekmek çıkmayacağını artık anlasan ne güzel olur" mesajını paylaştı.

Cem Yılmaz'ın yeni filmi için boykot kampanyası! Tepki yağdı

Cem Yılmaz'ın yeni vizyona giren filmi Karakomik Filmler sosyal medyada boykot kampanyasıyla karşı karşıya kaldı. Cem Yılmaz'a çok sayıda kişi tepki gösterse de, çok sayıda sosyal medya kullanıcı da ünlü komedyene destek oldu.

Cem Yılmaz'ın yeni filmine boykot kampanyasının başlatılmasının sebebinin Yılmaz'ın son dönemdeki siyasi sözleri olduğu iddia edildi.

'CemYılmazaBoykot' etiketi Twitter gündeminde birinci sıraya yükseldi.

İşte #CemYılmazaBoykot etiketiyle paylaşılan bazı mesajlar:

boykot1

boykot2

boykot3

CEM YILMAZ'DAN MESAJ: ÜST AKILA SESLENİYORUM

Tepkiler üzerine Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "İnsanları birbirine düşman etmeye çalışan üst akıla sesleniyorum :) senin canın sagolsun üst akıl :) benden sana ekmek çıkmayacağını artık anlasan ne güzel olur" ifadelerine yer verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 148 yorum
ne sebeple boykot yapılıyor anlayamadım filmde yanlış bişeymi var nedir sebep????
@corcor58 dur ben sana anlatayım sivas lı bende sivaslıyım ekmek yediği tabakayı aşağı görmek, bir şekil seçmiş seçilmiş insanları kendi fikirleri ile örtüşmediği için hor görmek , ülkenin geneli böyle oldu artık ya benim ile aynı fikirdesin yada “ “ koyun “ eğer muhalefet siyasetçileri ile boy pos gösterirsen Atatürkçü medeni iktidar ile boy pos gösterirsen yalama buna güldür ekibi de dahil hikaye uzun anlat anlat bitmez ama unutma 80 milyonluk ülkenin kaymağını 80 bin kişi yer ve ülkenin geleceğine bunlar karar verir ....
cem yılmaz ında çok şeyindeydi boykot
şeyinde ki cevap verme gereksinimi görmüş...Bu işi babasının hayrına yapmıyor kazan kazan ilişkisi için yapıyor ve kazan ilişkisine çomak sokan aşağıladığı bir kesim var.Yani isterse tınlamasın
@albacate doğru söylüyorsun koç ve onun gibiler besler cemi değilmi
@albacate sen 50 defa 100 defa Hatta dahada fazla gidebilirsin. Kimse engel değil. Cem senin gibilerle TAVAN yapar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler