MAGAZİN

Cemal Hünal'dan sonra Survivor'da bir diskalifiye daha! Survivor'dan kim diskalifiye oluyor?

Cemal Hünal'dan sonra Survivor'da bir diskalifiye daha! Survivor'dan kim diskalifiye oluyor?

Survivor'da bir diskalifiye şoku daha yaşandı! Çağrı Atakan'ın kendini tutamadığı son bölümün ardından kim diskalifiye oluyor merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde Cemal Hünal diskalifiye olmuştu.

Survivor Türkiye'de heyecan dinmiyor! Gerilimlerin yaşandığı Survivor'da yeni bir diskalifiye fragmana yansıdı. Survivor fragmanı herkesi şoke etti.

Cemal Hünal'ın ardından bir isim daha diskalifiye oluyor. Herkes bu ismin kavgalarıyla dikkat çeken Survivor Çağrı mı olduğunu merak ederken Acun Ilıcalı'nın açıklaması başka bir yarışmacı olabileceğini işaret etti.

Survivor 2021'in 12. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Heyecanla izlenen Survivor yeni bölüm fragmanında ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın sözleri merak uyandırdı. Ilıcalı'nın "Bana göre final adaylarından biri. Doktor Metin Kuş'un raporuna göre Survivor'a devam etme şansın yok" demesi ile yarışmacılar gözyaşlarına boğuluyor.

Peki, Survivor'da kim diskalifiye olacak? Survivor 2021'e kim veda edecek? Heyecanla izlenen Survivor yeni bölümü merak konusu oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bir bunlar eksikti, çoğu tanınmaz. bu sene tadı yok bu yarışmanın
nerde o eski takımlar ne tadı var ne tuzu
Allah Allah kim gitti acaba. gündem bu olmalı her dert bitti şimdi gündem bu olmalı
Geri Dön