Cemal Kaşıkçı cinayetinde flaş gelişme: İnfaz timindeki 20 isim hakkında kırmızı bülten çıkarıldı

2 Ekim günü Suudi Arabistan Konsolosluğu'na girdikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmesine ilişkin soruşturmada flaş bir gelişme yaşandı. İnfaz timinde yeralan 20 isim hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. Bülten uyarınca 20 isim dünyanın her yerinde aranacak.

Cemal Kaşıkçı cinayetinde flaş gelişme: İnfaz timindeki 20 isim hakkında kırmızı bülten çıkarıldı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Kaşıkçı’yı öldüren infaz timinde yer aldığı belirlenen 20 Suudi vatandaşı hakkında kırmızı bülten çıkarılması talep edilmişti.

Türkiye’nin bu talebi İnterpol tarafından kabul edildi. İnfaz timinde yeralan 20 isim hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. Bülten uyarınca 20 isim dünyanın her yerinde aranacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Aa ciddi misiniz Atatürk havalimanından çıkış yapmamışlar mıydı
Caniler hunharca adamı katledip cesedini parçalara ayırıp yaktıktan sonra ellerini kollarını sallaya sallaya çekip gittikten aylar sonra arkalarında kırmızı bültenle arama çıkıyor,,arayın da bulun şimdi arkalarında abd başkanı trump var ve yahudi damadı var onlar istemediği sürece yüzlerce kırmızı bültenle arayın siz,,
aramayın gidin alın getirin hepsi suidi arabistanda
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler