Cengiz Ergün, Salihli’deki çalışmaları yerinde inceleyecek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Salihli Belediyesi işbirliğinde Salihli’ye kazandırılan projeleri incelemek için yarın Salihli’ye gidecek.Başkan Ergün, Salihli’de ilk olarak Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret edecek.

Cengiz Ergün, Salihli’deki çalışmaları yerinde inceleyecek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Salihli Belediyesi işbirliğinde Salihli’ye kazandırılan projeleri incelemek için yarın Salihli’ye gidecek.
Başkan Ergün, Salihli’de ilk olarak Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret edecek. Ziyaretin ardından, Başkan Ergün ve Başkan Kayda, Büyükşehir Belediyesi, Maski ve Salihli Belediyesi işbirliğinde çalışmalarına devam edilen Köprülü Kavşak İnşaatı, Pazaryeri ve Otopark İnşaatı, Mabem Hizmet Binası, Yağmur Suyu çalışmaları, Avar ve Şüheda Caddeleri prestij çalışmaları, Masal Ormanı Parkı çalışmalarını yerinde inceleyecek.
Başkan Ergün, Salihli’de son olarak Bahçeşehir Koleji’nin Lidya Sardes Termal Otel’de gerçekleştirilecek olan Salihli kampüsü tanıtım toplantısına katılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler