Cennet Mahallesi'nin Helga'sı Selin Altay son haliyle görenleri şok etti!

Bir dönem yayımlandığı zamanlarda Türkiye'nin en sevilen komedi dizisi olan Cennet Mahallesi dizisinde Helga karakterine hayat veren Selin Altay, evlendi ve Yunanistan'a gelin gitti. 'Helga'nın şimdiki hali görenleri şaşırtıyor.

Cennet Mahallesi dizisinde Ethem'in kızını canlandıran Selin Altay, Helga karakteriyle gönüllerde taht kurmuştu. 'I-Kız' adlı tiyatro oyununda yapay zekaya sahip bir robotu canlandıran Altay, Yunanistan'a gelin gittiğini açıkladı.

1-1uRQ.jpg

Rolüyle özdeşleşen sarı saçlarıyla hatırladığımız güzel oyuncu, yeni imajıyla dikkatleri üzerine çekti.

2-weQf.jpg

Gazeteci Edmon Bekyan ile mutlu bir evliliği olduğunu ifade eden güzel oyuncu, "Evlilik kararı aldığımızda ailem tarafından hiçbir yadırgama olmadı. Zaten evlenmeden önce de eşimi ailem tanıyor ve çok seviliyordu. İki gönül bir olduktan sonra her milletle anlaşılır. Önemli olan niyet. Zaten Yunanistan'la kültürel farklılıklarımız pek yok, iç içeyiz.

3-5Kdf.jpg

Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis ile evlenince dinini değiştiren Tuğçe Kazaz'ı hatırlattığımızda Altay, "Benim dinimi değiştirme düşüncem hiç olmadı. Dinimi asla değiştirmem.

4-HKyB.jpg
Zaten kimsenin bir şeyi değiştirmesine gerek yok. Herkes birbirini tanıdığı gibi sevip, sayabilir. O Tuğçe Kazaz'ın kişisel tercihi. Ona söyleyecek bir şeyim yok" diyerek cevap verdi.

5-2Dyp.jpg

Tiyatro oyununda yapay zekaya sahip bir robotu canlandıran Altay, yapay zekanın insanlığın sonunu getirebileceği endişesi taşımadığını söyledi.

6-ypsD.jpg

Eşim de Türkiye'yi çok seviyor" dedi. Ekranlara uzun zamandır ara veren Altay, Yunanca öğrendiğini ve eşiyle birlikte Yunanistan'da bir restoran açma planları olduğunu söyledi.

7-WM7E.jpg
İşte Selin Altay'ın şaşırtan son halinden kareler:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Dinimiz de Müslüman kadın muslüman olmayan biri ile e v L e n e m e z. Erkek evlenebilir sadece farklı dine sahip biri ile..
allah mesut etsin
Dinimi değiştirmem diyor ama dinin emirlerini yapmıyor,namaz yok,tesettür yok,müslüman olmayan biriyle evlenmek yasak ama ona da uymuyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
@vatandas1953 Sen rahat ol O cennete gidecek, Bizler kendimize bakalım, Ne olacak akıbetimiz ? Allah...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler