MAGAZİN

Ceren Hindistan'dan Ümit Aslan'a: Damarıma basmaya devam edersen...

Oyuncu Ceren Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran eski sevgilisi Ümit Aslan'a, "Açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın' diyerek gözdağı verdi. Hindistan geçtiğimiz günlerde "Porno izlerken çıplak şekilde yakaladım, beni dövdü" demişti.

Ceren Hindistan'dan Ümit Aslan'a: Damarıma basmaya devam edersen...

Ceren Hindistan, Aile Mahkemesi'ne başvurarak kendisi hakkında bir ay süreyle koruma kararı ve konuşmama yasağı aldıran Ümit Aslan'a tepki gösterdi.

32 yaşındaki oyuncu, eski sevgilisine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ceren Hindistan kararı duyunca "Erkek diye ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası... Daha bir şey açıklamadım.

605b47dd55427f03ac84807b

Asıl açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım... Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen asıl o zaman miyavlatırım. Şirket hesabından da sürekli sayfamda geziyorsun... Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
hıcbir rol alamayınca gundeme boyle gelmeye ugrasmak cok cırkın ben eskı sevgılısıne acıyorum nasılda bulup bulasmıs...
şimdi kadın cinayeti diyenler benim kişisel sırlarımı açıklarsa yaşama şansı vermem. yatak odasında yaşananlar yatak odasında ölünceye kadar kalmalıdır.
yavrum kendini ele verdin adam senden skor alamamış demekki. Şu aklınızı kullanmayı ne zaman öğreneksiniz acaba
Geri Dön