MAGAZİN

Çeşme’de darp edilen Ukraynalı model Daria Kyryliuk'tan cesur pozlar

Geçtiğimiz yıl Çeşme'de mekanda güvenlik görevlileri tarafından darp edildiği görüntülerden sonra gündeme bomba gibi düşen Daria Kyryliuk, Meksika’da tatilde. Ünlü model cesur pozlarıyla gündemden düşmüyor.

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, geçtiğimiz yıl arkadaşlarıyla birlikte İzmir Çeşme’de bir eğlence mekanının güvenlik görevlileri tarafından darp edildiği görüntülerle gündeme bomba gibi düşmüştü. Genç model şu sıralar Meksika tatilinden paylaştığı fotoğraflarla yeniden gündeme geldi.

DARİA KYRYLİUK, MEKSİKA'DA

Uzun bir süre Meksika’da kalacağı öğrenilen model, Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. Bikinili pozlarıyla kusursuz fiziğini gözler önüne seren modelin Türkiye’den de çok sayıda takipçisi bulunuyor. Kyryliuk, bazı Türk takipçilerine ise cevap vererek, sohbet ediyor. Kyryliuk, Çeşme’de dayak yediğini iddia ettiği gecede yanındaki sevgilisi Baran Güneş'ten daha sonraki aylarda ayrılmıştı.

9

Modelin, şiddet gördüğünü söylediği mekanın görevlileri ise, Güneş ve Kyryliuk'ın birbiriyle kavga ettiğini söylemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Hayat kadınlarının en azından yaptıkları iş belli,bunlar yine para karşılığında biraz onla,biraz bunla birlikte oluyorlar.ama adları kesinlikle aynı;hayat kadını,sadece bu tipler biraz daha şanslı...
Böyle ucuz bedenleri içini sergileyen kendini ifşa eden kadınlardan nefret ediyorum
acaba guvenlikciye neyaptida cigrindan cikardi
Geri Dön