HABER

Çeteden Emniyet Müdürü çıktı!

Antalya'da, organize suç örgütüne yönelik 'Ahtapot' isimli operasyonda, aralarında emniyet müdür yardımcısı, iki polis memuru, 1 gardiyan, 1 astsubayında bulunduğu 20 kişi gözaltına alındı.

Çeteden Emniyet Müdürü çıktı!

ANTALYA (İHA) - Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 'Ahtapot' ismi verilen bir operasyon düzenlendi. "Kumar, tombala ve tombik oynatma ve ihaleye fesat karıştırma' suçlarına karıştığı iddia edilen çeteye yönelik operasyonda 1'i kadın 20 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Y.Ç. ile birlikte Antalya Emniyet Müdürlüğü 155 haber merkezi ve bir Polis Merkezi'nde görevli iki polis, 1 gardiyan, 1 astsubayın bulunduğu öğrenildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan zanlılar Antalya Adliyesi'ne getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Operasyonun genişleyerek devam edeceği belirtildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri Y.Ç'nin, "Çeteye yardım ve yataklık, haksız kazanç sağlama" gibi suçlardan gözaltına alındığını ifade ettiler. Y.Ç'nin bir süre önce aktif görevden Personel Şube emrine atanarak pasifize edildiği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön