HABER

Çetinkaya mağazalarında taksitli satış

ADANA (İHA) - Türkiye'nin önde gelen çok katlı mağazalar zinciri Çetinkaya, Ekim ayı itibariyle ilk kez taksitli satış kampanyası başlattı.

Önümüzdeki yıl yarım asrı geride bırakacak olan Türkiye'nin önde gelen çok katlı mağazalar zinciri Çetinkaya, hizmet ağını genişletirken, tüketiciye sunduğu hizmet kalitesini de artırmaya devam ediyor.

Türkiye genelinde 8 ilde 18 mağazayla hizmet veren Çetinkaya, ilk kez taksitli satış kampanyası başlattı. Çetinkaya, bu ay başlattığı taksitli satış kampanyasıyla müşterilerine gıda ve temizlik ürünleri haricindeki tüm alışverişlerinde Maximum, Axess, Bonus, World ve Vakıfbank kredi kartlarıyla 5 taksit fırsatı sunuyor. Tüm Çetinkaya mağazalarında geçerli olacak taksit kampanyasından 50 YTL'lik alışveriş yapan herkes yararlanabilecek. Ayrıca gıda ve temizlik ürünleri haricindeki tüm peşin alışverişlerde yüzde 5 indirim olanağı sunuluyor.

Çetinkaya mağazalarında, kredi kartına taksitli satışların yanı sıra özel kampanyalar da tüketiciyle buluşmayı bekliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön