CEVAPLAR

charshi_yasaga.karshi

31 Mart sabahı yerel seçimlerden sonra kimi/kimleri hayatınızdan çıkarmak istersiniz?

charshi_yasaga.karshi 21 Şubat 2014 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
bence kimseyi hayattan çıkarmamak lazım bu seçimlerden çıkacak sonuca göre halkın vereceği mesajı iyi tahlil ederek kendilerine çeki düzen vermeleri lazım zira bu toplumun daha fazla gerilmeyi hak etmiyor
nbeceren
nbeceren  - 29 Mart 2014 cevapladı
İki yüzlü siyasetçi görmek istiyorsan, internete "bir başbakan iki erdoğan" yaz da izle bakalım, insan nasıl kendi yalanını kendi ortaya çıkarır... Olmadı mı? Kabataş yalanı yaz.. O da yetmediyse "PKK ile görüşen şerefsizdir" deyip görüşen, önceden Gülen'e "Muhterem Hoca Efendi" deyip şimdi "çete lideri" diyem kim ona bak KUMNAT... Bigün askerimize "darbeci bunlar" deyip, ertesi gün "askerimize komplo kuruldu" diyen kim ona bak.. Haram, helal ver Allah'ım, garip kulun yer Allah'ım diyenlerden ne beklenirse !!
cemali009
cemali009  - 03 Mart 2014 cevapladı
Allah sizi korumak için bazı insanları hayatınızdan çıkarır.Peşlerinden koşmayın sözünü kim söylemişse çok beğendim.31 Mart sabahı değil ama genel seçimlerin ertesi günü inşallah şu andaki iktidar hayatımızdan çıkar.Zaten ben peşlerinden koşmuyorum koşanlar düşünsün.Şimdi bu cevabımı kesin silerler.Aylar önce sorduğum ve cevaplar aldığım bazı sorularımı niye şimdi sildiler anlamakta zorlanıyorum.Zaten üyeler pek girmiyor misafirler de olmasa burası çok ıssız kalacak.Onlar durumu biraz kurtarıyorlar.
soledats
soledats  - 25 Şubat 2014 cevapladı
Ben esasında bütün insanların iyi olmalarını,rahat ve sağlıklı yaşamalarını istiyor ve dua ediyorum.Elimizde olmuyor onun için Münafıkları(cematcileri),hainlerle iş birliğine giren hoca bozuntularını,yetim hakkı yiyen yalancı müslümanları,iki yüzlü siyasetcileri(kılıçdarları,morgülleri vs.)hayatımdan çıkarmak istiyorum.
kumnat
kumnat  - 25 Şubat 2014 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
4 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
8 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap
karşılama nerenin
Misafir  - 22 Ocak 2021 sordu
1 Cevap