Sorular

sorular hakkında haberler listesi.

Sorular Haberleri

Ekrem İmamoğlu'ndan Akşener ile ittifak sorusuna yanıt: Bir iş birliğinin de olabileceğini düşünüyorum

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, canlı yayında açıklamalar yaptı. İmamoğlu, 'Sizin seçim konusunda bir kızgınlığınız var mı?' sorusuna, "Böyle bir düşüncem yok. Ben partimi ekranlarda tartışmadım. Ben aday olsaydım kazanırdık diye hiç düşünmedim." dedi. Yerel seçimlerde ittifak benzeri bir yapılanmaya gidilip gidilmeyeceğine yönelik soruya da yanıt veren İmamoğlu, iş birliğinin olabileceğine inandığını belirterek "Akşener'le konuşmamızda da verimli ve pozitif bir sohbet yaptık" dedi.

Haber 30-11-2023 22:52

Zencefil limon çayı faydaları nelerdir? Zencefil limon çayı nasıl yapılır?

C vitamini deposu olan limon, turunçgiller arasında en faydalı seçeneklerden biridir. İçeceklere, yemeklere ve salatalara eklenen limon her şeyi lezzetlendirmesinin yanı sıra oldukça faydalıdır. Özellikle kış aylarında zencefil ile birlikte çay olarak tüketildiği takdirde soğuk algınlığını önlemeye yardımcı olur. Zencefil limon çayının faydaları nelerdir?

Haber 26-10-2022 00:41

Diğer Haber Etiketleri