CEVAPLAR

Misafir

Galaksilerin hızla kayması neyin habercisidir

Misafir 23 Mart 2022 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
çelikbilekbindegörMartı sikoter al.Alkolik Troll otobüs denir.Ahırda kalmış AT'a ATEIST mi denir.Çalışıyorum.Kızmak yok.Ciddi bir çalışmam var.Ahıda düşünen @'eist' e ne demeli?Call in sağlıklı....Boğaziçi LBGT de akıl var mı?
Misafir
Misafir  - 09 Nisan 2022 cevapladı
Galaksiler AFAT Malafat kayar.ODTÜ kürem.Zamansız bir Klasik size iyi gelir.Bu kadar cehalet okumakla olur.Bilimeteslimöl.OTUR...!Call in sağlıklı.SİZE...!
Misafir
Misafir  - 06 Nisan 2022 cevapladı
Eti kediye ver dedicat Afat Malafat Changeir Meydan.Çığlık çığlığa şarkı söylüyor.Rahmetli Huysuz Virgin''İtiraz'' Kes LAN diyor.89 Cart e Dior ''Ananı ben Müalice ettim.Öyle dedi.Akşam oldu.Kediler ile Martılar.Sikotere binmiş.Ekmek elden su gölden.Sikoterler çözülmüş.Elimde buz gibi biram.Yerek yerek diyor.Dönemiyor.Dönerse ŞİŞ....!@'ı alan Üsküdar'a geçirmiş.Evreşe yolları Dar!ÖL SEZAR....
Misafir
Misafir  - 03 Nisan 2022 cevapladı
KANAL SİZE İYİ GELECEK.....!Boğaziçi de LBGT mi okudun LAN!Tmm.dedik.Anlaşacağız.AĞIL......Akıllı gel!Kanal size iyi gelecek.....!call in sağlıklı.
Misafir
Misafir  - 02 Nisan 2022 cevapladı
AYN NE BİLEK
Misafir
Misafir  - 29 Mart 2022 cevapladı
Galaksiler SANA kayar!Sana kayar derken ATEİSTLER Kağıtları yedi.7 cüceler.At bu ya!Sana nerede kağıt yok.Sana tarafın da kaymışGalaksiler var.Sana ÖL desek.Öl nedir bilmez.Okumaz anlamaz.Öküzistler gelaksi....Galaksi....Aksi Seda var.Çok aksi!Aksi nedir.Araba pahalı Aksi ucuz.Bu işte bir tuhaflık var.Hasretdin Hocamış.Ho Camış....Hoşcamış.Camdan@'la gel!
Misafir
Misafir  - 27 Mart 2022 cevapladı
Geçme sırat köprüsünden ürkütürsün vakvakları Kör eben sağır NEFe Künefe yersen Kenefe gidersen Sarı çiçeğim sarı Bursalı Bulaşık Yunus Orkide kafa atmış!Gaskonyalı Yunus Patates sarısı!
Misafir
Misafir  - 26 Mart 2022 cevapladı
Ne bilm aq?
Misafir
Misafir  - 23 Mart 2022 cevapladı
Bilgisayar-İnternet kategorisindeki diğer sorular
1200 cm kaç metrekare
Misafir  - 27 Mart 2022 sordu
2 Cevap
Tf olabilir
Misafir  - 20 Mart 2022 sordu
2 Cevap
8RAM kaç GB
Misafir  - 18 Mart 2022 sordu
4 Cevap