CEVAPLAR

charshi_yasaga.karshi

"Hız yaptık polis durdurdu, ehliyet ruhsat dedi, rencide olduk" diyen ve kendilerine trafikte KIYAK geçilmesini isteyen vekilimiz kimdir?

charshi_yasaga.karshi 09 Mayıs 2013 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Özel arabanı kullanıyorsan sorması doğal, polis 550 milletvekilini tek tek tanımak zorunda değil, polis görevinin yapmış. Milletvekili arabalarına zaten korkudan yaklaşmıyorlar, ne olur ne olmaz doğuya sürülme tehlikeleri var.
hogwash
hogwash  - 09 Mayıs 2013 cevapladı
MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri.Milletvekillerinin farklı statüde olmaları dolayısıyla onlara bazı farklılıkların sağlanmasının doğal karşılanması gereken bir husus olduğunu anlatan Yeniçeri, bu görüşünü başından geçen bir olayla destekledi: “Kütahya’ya gidiyorduk, araç biraz hızlı gidiyordu, iki milletvekili vardı. Polis durdurdu ’radara yakalandınız’ dedi. Şoför ’araçta milletvekili var’ dedi. Polis, emir komuta içerisinde ’ruhsat, ehliyet’ dedi, biz de bu tavrından rencide olduk. Bize daha kibar davranabilirdi.” Milletvekillerine saygılı davranılması elbette gerekir ancak yasalar önünde istisnasız herles eşit olmalı ve suçu varsa çekmelidir. son kıyak kararlara son derece karşıyım yasalara aykırıdır inşallah akıllı biri çıkar yargıya taşır ve iptal ettirir.Sarhoş araç kullanıp birini ezer öldürürse bedelini kim ödeyecek acaba böyle saçmalık olmaz ben niye ooy vermediğim insanların sülalesinin estetik dahil tüm sağlık masraflarını vs. yi ödeyecekmişim hangi kanun a sığar ve derhal iptal ettirilmelidir.kızdığımız yaramaz adam altan tan bile ilk defa doğru iki çift laf etti. bunlar vekil değil ömür boyu kene olacaklar bu fukara millete. AEn çok ta BDP li pkk lılara ömür boyu bakmak koyacak bu millete.Belki birgün apo'da vekil başkan olup gele cek onaunda sülalesine bakacağız kimbilir.topuna yazıklar olsun.
sarp_456
sarp_456  - 09 Mayıs 2013 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
1 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
9 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap