CEVAPLAR

the_morriss

Muğla Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Şinasi Çövüt, Facebooktaki kişisel sayfasında, Rte için Halife benzetmesinde bulundu. Yorumunuz nedir ?

the_morriss 13 Kasım 2013 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Hilafeti geri getirme çabaları hızla sürüyor,hem tek lider hemde halife olsun bu millete müstahak.zaten işimdi ki durumları da sanki çokmu farklı. Aslında halifr yönetici, hükmeden, hükümdar demektir.İlla dini anlam yüklemek isteniyor çünkü, uyuşturulmuş, efsun lanmıi yıkanmış beyinleri din ile imanla kandırmak dinlerini imanlarını eşarplarını herşeylerini istismar edip, kandırıp 3-5 kuruş yemleyip sülalece saltanat sürmek demektir. Kasdedilen kişiden olsa olsa hanımköylü(Siirt) olunur, bunu da son derece başarıyla,özveriyle, sadakatla yapıyor zaten.Hsla başladığı yerde, asla ilerleyemiyor,kendini aşamıyor, gelişemiyor hala konuşmalareında (daha dün) başörtüsünü kullanmaya devam ve tenezzül ediyor.Halifelik kiiiim. bunlar kiiimm.
Misafir
Misafir  - 24 Kasım 2013 cevapladı
kumnatın mantığına göre o zaman da tüm peygamberler geldi geçti artık hiç birini ciddiye almasak da olur
Misafir
Misafir  - 18 Kasım 2013 cevapladı
Ben her zaman Atatürk diyenden çok Allah(C.C) diyeni tercih ederim. Mustafa Kemal Türk tarihine yazılmış bir lider geldi geçti.Ömür boyu onu kendimize rehber yapamayız ki!!
kumnat
kumnat  - 18 Kasım 2013 cevapladı
Bugünkü Diyarbakır'daki rezillikten sonra hala milletine hizmet iyi bir diyebiliyor musunuz ? Kafanız güzel mi ? Kendi milletinin adını ağzına alamayan, "Atatürk" diyemeyen biri nasıl milletini seven iyi biri olur ? Soruya gelince, halifelik kalkalı yıllar oldu. Zaten zinayı suç olmaktan çıkaran, domuz etini kasaplık et sınıfına sokan birinden de halife olamazdı.
Misafir
Misafir  - 16 Kasım 2013 cevapladı
Sayın Başbakanız herkes gibi Allahın bir kulu!Onu milletine hizmet eden iyi bir insan olarak biliriz.Haşa Peygamber demek büyük yanlış ve hatadır! Halife de değil,Evliya da sadece hizmetkâr!
kumnat
kumnat  - 16 Kasım 2013 cevapladı
Halife peygamber vekili olmak değil mi? Günümüzde bunu kim yapabilir? Bence hiç kimse...Hele hele kin ve nefret dolu birisi asla!
soledats
soledats  - 14 Kasım 2013 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
2 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
4 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
7 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap
karşılama nerenin
Misafir  - 22 Ocak 2021 sordu
1 Cevap