CEVAPLAR

the_morriss

NATO üyeleri, Türkiyeye patriot yollanmasını kendi meclislerinde oylamaya sundular!.. Bizim topraklarımıza konulacak bu patriotlar, bizim meclisimizde görüşülmedi bile... Yorumunuz nedir ?

the_morriss 09 Aralık 2012 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Padişahımız efendimiz varya haltetmiş millet te mecliste. kimin ne haddine ki. parasını diğimiz kontrolü asla bizde olmıyacak o füzeleri inşallah birde patlatırlarda buna sebep olan aklı evvellerimizde böylece son yolculuklarına çıkm ış olurlar.Ne gereği vardı hala anlıyabilmiş değilim.düşünüyor düşünüyor mantıklı bir cevap bulamıyorum.bunlar iktidar sarhoşu olmuşlar önümüzü göremiyorlar ya da bile bile lades diyorlar.Üstelik o gereksiz partiotlar yüzünden Putin'e Rusya'ya bir sürü yeni ve menfaat sağlamak zorunda kaldık.ticari anlaşma ayaklarıyla rüşvetini koparıp gitti.Üstelik esed de hala yerli yerinde. bu naıl pazarlık anlamak mümkün değil.Filistinliler kadar bile olamıyoruz.Yazıklar olsun bun lara.Yani her seferki giibi rusya yine karda. zararı da hep bu garip gureba millet ödüyor.
yumak7667
yumak7667  - 09 Aralık 2012 cevapladı
2 batarya için 360 askere ne gerek var mış ki? Bunlar neyi kimden koruyacak bu kadar askerle. Herşeyin otomatik olduğu bir sistemde bu kalabalık neden? Üstelik 1 yıl kalacak ve tüm masraflar bizden. İyi iş...
charshi_yasaga.karshi
charshi_yasaga.karshi  - 09 Aralık 2012 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
4 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
8 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap