CEVAPLAR

hayaldi_gercek_oldu_0001

PKKlı Şemdin Sakıkın Ergenekon davasının gizli tanığı olduğu ortaya çıktı.bu konuda düşüneleriniz

hayaldi_gercek_oldu_0001 06 Kasım 2012 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Hiç bi mantıklı zemine oturtulamamış, bir ton sahte delile dayanan, bi de üstüne pkk'nın üst düzey isimlerini tanık olarak gösteren bir davaya inanan cahil zihniyete çok fazla söylenecek bi şey yok. Bazı haksızca içeride tutulanlar teker teker bırakılıyor. Eğer bir süre sonra bu hükümet gider de, bu davanın siyasi içerikli olduğu, haksız suçlamaların ve bu skandal davanın diğer gerçeklerini bazı cahil kafalar görmeye başlarsa bakalım o zaman aldıklar günahlar ve yedikleri kul hakkı ile ilgili ne uyduracaklar ...
the_morriss
the_morriss  - 09 Kasım 2012 cevapladı
Kısaca ETÖ dediğimiz, PKK'yı kuranlar ve O'nu istemediği hükümetlere karşı terörü azdırtıp, gencecik evlatlarımızı yem ederek ve böylece halkın genelinde infial uyandırarak bir BASKI aracı olarak kullanmak isteyenler ile İŞBİRLİKÇİLERİ (PKK'lı Sakık gibiler) birbirlerini yemeye başladılar. Ben yandım onlar da yansın diyorlar. Bırakın yesinler birbirlerini ve ortalık HAİNLERDEN temizlensin. TSK'da PAŞA olmak vatan haini olmayacak anlamını taşımaz. Hele ki 30 yıldır terörün o öve öve bitiremediğimiz şanlı ordumuz tarafından bir avuç çapulcu dediğimiz köpeklere karşı bitirici olamayışına bakarsak, defalarca çembere alınan sayısız teröristin gelen bir EMİRLE çemberde GEDİK açılmasını sağlayarak kurtulmalarına ve yeni yeni saldırılarına zemin hazırlamalarına göz yumanları (ordu içindeki rütbeli hainlere) hesaba katarsak ben suçlanan o PAŞALARIN hiç de MASUM olduğunu düşünmüyorum. PKK teröründe başarılı olacaksak, bitireceksek önce ordu içindeki bu ÇÜRÜKLERİ temizlememiz lazım. Tanık tanıktır. Binlerce SUÇ çetesi çete içindekilerin birbirini ele vermesi ile çökertilmemiş midir. Bu kendi dünyalık menfaatleri için körpecik evlatlarımızı "vatan sağolsun" lafına alıştırılarak kurban eden ÇETE de eninde sonunda, öyle ya da böyle ÇÖKECEK, CEZALARINI ÇEKECEKLER.
charshi_yasaga.karshi
charshi_yasaga.karshi  - 09 Kasım 2012 cevapladı
Zaten davanın siyasi olduğunu ve sağlam temellere oturtulamadığını biliyorduk. Bi de gizli tanık ömür boyu hapse mahkum pkk'lı şerefsiz bir caniyse yemişim öyle davayı ...
the_morriss
the_morriss  - 09 Kasım 2012 cevapladı
Ankara'nın taşına bak gözlerimin yaşına bak.Ortalığı cibilliyetsiz basmış, gün olur devran döner bu millet bu hainleri ve çanak yalayıcılarını da yener.
yumak7667
yumak7667  - 07 Kasım 2012 cevapladı
Bence bundan daha büyük tanık olamaz.Hepsini asmak lazım bu ergenekoncuların ki;bu ülke bu pisliklerden kurtulsun.Daha sonra da onları savunanları yargılamak lazım.
lamuntsen
lamuntsen  - 06 Kasım 2012 cevapladı
Diğer kategorisindeki diğer sorular
Vak'a-Nüvis
Misafir  - 05 Ocak 2022 sordu
2 Cevap
x=5y 1
Misafir  - 05 Ocak 2022 sordu
2 Cevap