CEVAPLAR

the_morriss

Reyhanlı Hayrat Camii’nin imamı Recep Göçmez, Hucurat Suresi’ndeki “Eğer sizden iki topluluk birbiriyle savaşırsa arasını bulun” ayetini vaazında okuduğu için şikayet edildi ve hemen görevden alındı yorumunuz nedir ?

the_morriss 23 Ağustos 2012 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Sayın İmam Bey siyaset yaptığı için görevinden alınmadı gecici olarak bir başka yere atandı.Ama yöre halkının burada büyük suçu var adamı satmışlar.
lamuntsen
lamuntsen  - 23 Ağustos 2012 cevapladı
Onu görevden alanlarda şikayet edenlerde bu memleketin asıl düşmanlarıdır. Hem kürtlerin, hem de türklerin baş düşmanıdırlar.Ne güzel hocaymış o eli öpülesi bu muhterem hocalardan memlekette çok varda korkudan sesleri çıkmıyor. Bu ülkede doğru söyleyen dokuz köyden kovulur oldu.Suç işlelememk en büyük suç oldu. Yazıklar olsun.O Hoca'nın yerinde olsam inadına dava eder, görevime geri dönerim.Hatta kendisine bunu yapanlardan şikayetçi olsa davayı da kazanır.Milliyetçi, vatansever gerçek müslüman imamlarımız, hocalarımızın Kurtuluş savaşımızda çok büyük rolleri olmuştur.Nur içinde yatsınlar. Kim şikayet etmiş bayağı merak ettim.
yumak7667
yumak7667  - 23 Ağustos 2012 cevapladı
biz akpnin hırıstiyanlığa hizmet etmek için amerika tarafından kurdurulduğunu söylemiyormuyuz.malesef saf temiz halkımız bunları hala göremiyor
xcanorx
xcanorx  - 23 Ağustos 2012 cevapladı
Bir imam Kur'an-ı Kerim'den bir sureden bir ayeti vaazında okuduğu için şikayet edilip soruşturulmadan görevden alınıyorsa AKP iktidarında geldiğimiz noktayı görmüş oluyoruz.İktidarın projelerine karşı olduğunuz hissine kapılanlar Allah'ın ayetini bile görmezlikten geliyorlar.Vallahi şaşırmadım.
soledats
soledats  - 23 Ağustos 2012 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
3 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
5 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
7 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap
karşılama nerenin
Misafir  - 22 Ocak 2021 sordu
1 Cevap