Çeyrek asırlık dostluk

Ispartalı muhtarlar 25 yıldır, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan ile Eynal Kaplıcaları’nda buluşuyor25 Yıldır Simav’ın Eynal Kaplıcaları’nı ziyaret eden Ispartalı muhtarlar, bu yıl yine Başkan Süleyman Özkan ile buluştu.

Çeyrek asırlık dostluk

Ispartalı muhtarlar 25 yıldır, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan ile Eynal Kaplıcaları’nda buluşuyor
25 Yıldır Simav’ın Eynal Kaplıcaları’nı ziyaret eden Ispartalı muhtarlar, bu yıl yine Başkan Süleyman Özkan ile buluştu. Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gönül, Evliya Çelebi’nin Eynal için söylediği sözlerden çok etkilendiklerini ve çeyrek asırdır Eynal Kaplıcaları’nın abonesi olduklarını belirtti.
Gönül, “Havası, suyu ve en önemlisi insanlarının sıcak yaklaşımı bakımından Simav’ı çok seviyoruz. Her yıl geleceğimiz günü iple çekiyoruz. Beden ve ruh sağlığımızın olumlu yönde etkilendiği Simav’ın, değerli Belediye Başkanı Süleyman Özkan ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Eynal Kaplıcaları’na şifa bulmak için gelen insanların, bizim dostluk ve misafirperverliğimiz sonucunda uzun yıllara dayanan dostlukların oluştuğunu belirtti. (MEİ-EFE)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler