Chiron Koç burcunda! İçimizdeki savaşçı uyanıyor

Astrolojide, Chiron asteroid en derin yaranızı, ruhsal dönüşümünüzün tohumunu ve hayatınızın simyacını simgeliyor. Chiron doğum haritanızda aktif olduğunda, genellikle ruhunuzun öğrenmek ve büyümek için gönderildiği yaraların iyileşmesini sağlar.

Chiron Koç burcunda! İçimizdeki savaşçı uyanıyor

Hepimiz iyileşmek için yaralarla bu hayata geldik. Bu yaralar önceki yaşamlarımızdan taşınır, ama aynı zamanda ruhumuzun öğrenmeye istekli olduğu dersler olabilirler. Bazen ruhumuz bir öğretmen ya da rehber olmak için bu yaraları ve dersleri alacaktır.

Astrolojide, Chiron'un doğum haritanızdaki işareti ne olursa olsun, bu yaşamda hangi yaraların iyileştiğine dair ipuçları verebilir veya verebilir.

Chiron'unuzun doğumunda ne olduğuna bakılmaksızın, Chiron'un Koç'a taşınması herkesi etkileyecek.
Chiron çok nadiren işaretleri hareket ettirir ve ne zaman olursa olsun, enerjide bir değişim yaratır ve yolculuğunu tamamladıktan sonra hepimizin geriye bakıp yansıtabileceğimiz kalıcı bir iz bırakır.
Chiron'un Koç'a geçişini anlamaya başlamak için, 2010'a geri dönmemiz gerekiyor. O zamanlar Chiron'un Balıklar'a kaydığı bu dönemdi. Chiron o zamandan beri bu yerleşimde olmuştur ve geçmişi anlayarak, geleceği anlamanızı sağlayacaktır.

Balıklarda, Chiron hepimizi, ruhani özlerimizi iyileştirmeye odaklanmak için yönlendiriyor. Chiron, bize doğruyu uyandırmamızı ve bilinçaltındaki düşünceleri ve inançları ortaya çıkarmak için ruhumuzu derinlemesine kazmamızı istedi.

Balıklardayken, hepimiz spiritüel benliğimizi harekete geçirmemizi ve açmamızı ve gördüğümüzden çok bu yaşamın daha çok olduğunu anlamaya teşvik ettik.
Chiron'un Balık burcuna girmesinden bu yana pek çok uyanma oldu ve bu nazik yerleştirme hepimizin bir dereceye kadar aklımızı açmasına yardım etti.

Belki de bu zamandan beri maneviyatınızla ilgili olarak kendi hayatınızda neler olduğunu düşünün. Belki dikkatinize sunulan herhangi bir bilinçaltı düşünce modeline veya ilham vermeye ve iyileştirmenize yardımcı olan anları uyandırabilir.
Bunu anlayarak, Chiron'un Koç'a girmesiyle ortaya çıkacak şey hakkında biraz bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.
Chiron, 18 Nisan'da Koç'a girer, ancak 2019'a kadar Koç ve Balık burcuna girer ve çıkacaktır. 2018'de Koç Chiron enerjisinin tadına bakmaya başlasak da, 2019'daki çalışmaların çoğuna gerçekten başlayacağız.

Ayrıca, 18 Nisan 2018 ve 18-19 Şubat 2019'da hayatınızda neler yaşandığına dikkat çekmeye yardımcı olabilir. Eğer önemli değişiklikler, düşünceler veya duygular varsa, bu enerjinin ne olduğu konusunda da bir ipucu verebilir. Senin için sakla.

Küresel düzeyde, Koç'daki Chiron, egomuzu ve kendilik hissimizi iyileştirmekle ilgilidir. Bu, hepimizin kim olduğumuzu nasıl kucaklayacağımızı ve egonuzun bizim için değil, bizim için çalışmasına nasıl izin vereceğimizi öğrenmek için bir zamandır.

Bu aynı zamanda kendini gerçekleştirme zamanıdır ve bireysel özgünlüğümüzün ve dünyadaki amacımızın yeni bir anlayışa dönüşmesidir. Temel soru- ben kimim? Bu enerjinin altında yeni bir düzeyde keşfedilecek.
Koç'ta ki Chiron çok fizikseldir, bu nedenle bedenlerimiz de bu enerji altında ekstra duyarlı olabilir ve sağlığımıza daha fazla dikkat etmemiz gerekebilir.Herhangi bir yaralanma veya bedensel rahatsızlık, bir kez ve herkes için onarılması ve dengelenmesi için yüzeye de gelebilir.
Balıktaki Chiron çok nazik ve sabırlı bir enerji iken, Koç'daki Chiron biraz daha agresif ve hızlı hareket edecektir.
Balıktaki Chiron, düşünmek, düşünmek, düşünmek ve biraz daha derine inmek için zaman vermiş olurken, Koç'ta ki Chiron, her şeyi hızlı ve verimli bir şekilde ele almakla ilgilidir. Olayları çabucak iyileştirip çözmemiz ve yolumuza çıkan olaylara bakmamaya teşvik edeceğiz.

Koç enerjisinin etkisi altında, devirdiğimiz zaman kendimizi toparlamaya ve tozlanmaya sürekli olarak teşvik edeceğiz. Bu enerji, Evrenin bize daha fazla ve daha hızlı ilerlemesi için yolumuzu gönderdiği zorlu bir sevgi gibi geliyor.
Şifa, keder, acı ve üzüntülerin, yaşamın bir parçası olduğunu ve insan olma deneyiminin bir parçası olduğunu anlamak önemlidir.

Ruhlarımız koşulsuz sevgiden ibarettir ve biz her zaman bu yere geri döneceğiz, ama burada Dünya'da kendimizi hissetmemize izin vermeliyiz ve kendimiz olduğumuz kişi olarak kendimize izin vermeliyiz.
Chiron 2027'de Koç'taki yolculuğunu bitirdiğinde, hepimiz kendimizi daha çok kabulleneceğiz ve sadece bizim amacımızı bulmakla kalmayıp, hem bireyi hem de dünyayı iyileştirmek için eşsiz ifademizin önemli olduğunun anlaşılması. seviyesi.
Ayrıca, kendi kendimize değeceğimizle ilgili yaraları temizleyebilmemiz ve serbest bırakabileceğimiz gibi, hırpalanmış ve çürük hissettiğimizde bile, geri dönme gücümüzü ve cesaretini bulabileceğiz.

Koç'daki Chiron, hepimizin içsel gücü ve iç savaşçıyı bulmamıza yardımcı olacak güçlü ve şiddetli bir yerleştirme. Bu enerji ateşli, cesur ve hepimizin yeni bir seviyeye kadar iyileşebilmemiz için yeni bilinç ve bilinç seviyelerine ulaşmasına yardımcı olacak.

SATURN OĞLAK BURCUNDA GERİLİYOR! İŞTE BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler