HABER

CHP Buldan İlçe Yönetimi toplu istifa etti

Denizli'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buldan İlçe Yönetim Kurulu toplu istifa etti.

CHP Buldan İlçe Yönetimi toplu istifa etti

Cumhuriyet Halk Partisi Buldan İlçe Yönetim Kurulu toplu istifa etti. Düzenlediği toplantının ardından Başkan Mustafa Akın Başbuğ yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

"GENEL MERKEZE İSTİFALARIMIZI SUNDUK"

“Özel nedenlerimden dolayı ilçe başkanlığından istifa ettim. Bu kararın ardından arkadaşlarımla yaptığım toplantıda beraber geldik, beraber gidelim kararı alındı. Sonuç olarak CHP Buldan yönetimi olarak istifa etmiş bulunuyoruz. Genel merkeze istifalarımızı sunduk. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız kadın kollarına, gençlik kollarına, meclis üyelerimize ve tüm partililerimize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim."

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
eyy Chp seçmeni iyi oku bu yorumu; yıllarca deniz baykal, şimdide kılıçtaroğlu kaç seçim kaybettiler ? ERDOĞAN bunları kaç kere eze eze yendi ? haliyle başarısız olan ve kaybeden başkan ve ekibi görevi daha yeni gençlere devretmesi gerekmez mi ? 30 senedir bu iki isim chp ve chp seçmenini nereye getirdi ? ne verdi size ? şimdi diktatör kim ? 30 senedir bütün seçimleri kaybeden bu iki başkan nedir ? kürtten oy ister mhp den ayrılma iyi parti ile kol kola, aleviden oy ister sadetli sivas olaylarının avukatı karamollaoğlundan medet umar, e arkadaş iyi part=mhp, sadet=akp ne oldu chp, uyanın uyanın
Olmayacak birşey mi istediler de olmayınca istifa ettiler.Hiçbir kimse yeri doldurulamaz değildir.Birileri gider,diğerleri gelir.
helal olsun size zaten eski parti değil artik
Geri Dön