CHP’den imamlara mektup

CHP Adıyaman İl Teşkilatı, camilerdeki din görevlilerine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kaleme alınan bir mektup gönderdi.

CHP’den imamlara mektup

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Merkez ilçe Başkanı Hüseyin Buluş ve beraberindeki teşkilat mensupları , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektuplarını dağıttı.

'ULVİ GÖREV ÜSTLENMİŞ ÖZEL BİR MESLEK GRUBUNUN MENSUBUSUNUZ'

Kılıçdaroğlu’nun mektubunda, “Sizler, ’Ben güzel Ahlakı tamamlamak için gönderildim’ diyen Hz. Peygamber ’in yolundan giden, ulvi görev üstlenmiş özel bir meslek gurubunun mensubusunuz. Toplumumuzca saygın, takva sahibi, üstün ahlaki değerlerle donanmış, sahip olduğunuz ilim ve davranışlarınızla örnek alınan, her türlü hayırlı hizmetin yerine getirilmesinde öncü olmayı hedef edinen kişilersiniz.

Tüm toplumu kucaklayan, kimseyi ötekileştirmeyen görev anlayışınızla Ülkemizde hoşgörünün, dostluğun, adaletin, birlik ve beraberliğin kökleşmesine sağladığınız ve sağlamaya devam edeceğiniz katkı, evlatlarımızın yarınları için de büyük önem taşıyor. Görevinizde gösterdiğiniz özveri nedeniyle sizlere, taktirlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Bu duygularla Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, size ve ailenize, Ülkemize, İslam Dünyasına ve tüm insanlığa esenlikler diliyorum” ifadelerine yer verildi. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
(((*H*E*R**Ş*E*Y**Ç*O*K**G*Ü*Z*E*L**O*L*A*C*A*K*))) *H*ER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK *E*KREM BAŞKANLA HAK YERİNİ BULACAK *R*ÜYALAR YİNE GERÇEK OLACAK *Ş*EHRİMİZ SENİNLE ÇOK GÜZEL OLACAK. *E*VET,EVET HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK *Y*İRMİ ÜÇ HAZİRAN TARİHİN ALTIN SAYFALARINDA YERİNİ ALACAK *Ç*OLUK - ÇOCUK, GENÇ - YAŞLI UMUDA YELKEN AÇACAK *O*YNANSA DA OYUNLAR, ACIMASIZCA,HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. *K*ALBİMİZ SENİNLE,İSTANBUL SENİNLE,TÜRKİYEM SENİNLE *G*ÖNLÜMÜZ COŞUYOR HEP NEŞEYLE,SEVİNÇLE *Ü*LKEM İÇİN,ADALET İÇİN,DEMOKRASİ İÇİN *Z*AFER İÇİN, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.
*E*KREM BAŞKANLA YÜZLER HEP GÜLECEK *L*AYIK OLDUĞUMUZ O GÜZEL GÜNLER GELECEK *O*LACAK,OLACAK, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. *L*EYLEKLER UZAK DİYARLARA GÜZEL HABERLER UÇURACAK. *A*NLIMIZ AK,GÖNLÜMÜZ PEK, HEPİMİZ BİRER CESUR YÜREK *C*AZİBE MERKEZİ GÜZEL İSTANBUL, BİZİ ARTIK ÇOK SEVECEK *A*NILAR TARİHE HEP IŞIK TUTACAK *K*ARARLIYIZ, GÜÇLÜYÜZ, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.
Bu güne kadar hangi CHP belediyesi neyi güzel yaptı. En basit İzmir ortada. Her geçen gün daha berbat hale geliyor. Uyuduğunuz gaflet uykusundan uyanın artık açın gözünüzü. Başarısızlığınızı onun bunun maşası olarak aşnaya çalışacağınıza şu memlekete faydalı bi şey yapın.
@bbenli09 25 yıldır yönetiliyor en kötü bu kadar olur 5 yıl da bu adamı denemekle bir şey kaybedilmez zaten kazandı da oyunla hileyle aldılar elinden hak sahibine geri verilecek. makarna kömür yok artık alışsan iyi edersin
@the_stars chp izmir için biley yapmıyorsa miye akepe kazanamıyor orda? akepe belediyeleri çalışıyorsa neden günden güne etiyor ve büyükşehirleri hep kaybediyor? bence siz akepeliker gaflet uykusundan utanın ve kafanızı devekuşu misali kumdan çıkarın, aklınızı başınıza alın, tabiki sizlerde birazcık akıl varsa
helal sana keke (stars)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler