CHP İstanbul adayı olacağı iddia edilen Ekrem İmamoğlu'ndan flaş hamle

Geçen hafta İstanbul'daki CHP'li 13 belediye başkanıyla bir araya gelen CHP'nin İstanbul adayı olacağı konuşulan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu sabah da CHP'nin İstanbul'daki 39 ilçe başkanıyla toplanıyor.

CHP İstanbul adayı olacağı iddia edilen Ekrem İmamoğlu'ndan flaş hamle

Habertürk yazarı Esra Boğazlıyan'ın haberine göre; Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olmaya çok yakın.

İMAMOĞLU'NDAN YENİ HAMLE

Geçen hafta İstanbul'daki CHP'li 13 belediye başkanıyla bir araya gelen İmamoğlu'ndan bir hamle daha geldi.

BU SABAH TOPLANTI YAPACAK

İmamoğlu, bu sabah da CHP'nin İstanbul'daki 39 ilçe başkanıyla toplantı yapacak.

Bu gelişme; kulislerde İmamoğlu'nun adaylığı kesinleşti ve çalışmalara başladı olarak yorumlanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Beylikdüzü'nde yaklaşık 13 yıldır yaşayan birisiyim. Başta Yaşam Vadisi olmak üzere neler yaptıklarını, en önemlisi Atatürk'ü yaşattıklarını çok yakından biliyor ve takip ediyorum. CHP belediyeleri bir işten anlamaz sözlerini tersine çeviren adam gibi adam o. Rahmetli anneannemi yatalak olduğu dönemde yemeği, ambulansı, doktoru, moral koçu, kuaförü bile geldi. Allah yolunu açık etsin. Ancak şahsi düşüncem, kendisinin 1 dönem daha ilçemizde kalması yönündedir. Çünkü kendisi ayarında birisinin ilçemize gelemeyeceğini düşünüyorum.
sayin imamoğlu beylikdüzüne ne yaptıki ondan önceki ak parti belediye başkanıda yapmadı.Bütün hizmetleri istanbul büyükşehir yaptı.
Ekrem İmamoğlu kaç senelik CHP lidir ne siyasi ve belediyecilik deneyimi vardır ne başarı öyküsü vardır da İstanbul a aday gösteriliyor akıl tutulması CHP elleriyle İstanbul u verecek yine..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler