HABER

CHP'li Özkoç: Bakan Soylu, sabotaja dair istihbarata henüz ulaşılamadığını söyledi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, orman yangınlarıyla ilgili, "İçişleri Bakanı Sayın Soylu'yla görüştüm. Ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan orman yangınlarının bir sabotaj sonucu çıktığına dair istihbarat bilgisine henüz ulaşılamadığını söyledi" dedi.

CHP'li Özkoç: Bakan Soylu, sabotaja dair istihbarata henüz ulaşılamadığını söyledi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, orman yangınlarıyla ilgili Twitter hesabından açıklamada bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüğünü bildiren Özkoç, açıklamasında şunları kaydetti:

"İçişleri Bakanı Sayın Soylu'yla görüştüm. Ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan orman yangınlarının bir sabotaj sonucu çıktığına dair istihbarat bilgisine henüz ulaşılamadığını söyledi. Yangınların aşırı sıcak dolayısıyla çıkabileceğini düşündüklerini ifade etti. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilgisi dahilinde, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız bölgede çalışmalara devam ediyor. Tüm ekipler canla, başla yangınlara müdahale ediyor. Yangınların bir an önce söndürülmesini temenni ediyoruz."

tweet


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
her evden bir oy verdikleriniz yaktı utanmadan çıkmış sanki memleketi çok düşünürler gibi araştırma yapıyorlar tek amacınız hükümet düşsün isterse vatan bölünsün
Şu CHP düşmanlığından kurtulup gerçekleri görseniz kimse haddini aşıp ülkenin sahibi gibi davranamayacak siz uyumaya kanmaya devam edin,
Ya chpli yetkililer lafım size, Sizin de bir farkınız yok hdpyle kardeşlik yapmaya çalışırken o çok sevdiğiniz hdpcik ermeni soykırımını andılar. Sizede güvenimiz kalmadı artık ilk başta devleti suçladınız yok otel,yok binalar bilmem neler. Biz halk olmama rağmen teröristlerin yaptığını biliyordum siz nasıl bilmiyordunuz da devleti suçladınız acaba ?
Nerden biliyorsun organize işler bunlar 12 eylülde yedirdiler aynı silahla sağdan soldan adam öldürdüler. Hemen CHP hdp pkk yı dilinize dolayın suçlamak kolay sözde iki çocuk yakmış diğerini akıl hastası yapmış niyeyse kötülükler egede ve aynı gün içinde at gözlüğü takmışsınız neye inanmanız isteniyorsa size çeşitli kanallarla dayatıyorlar
suriyeden gelenler, Afganistan dan gelenler, neden geliyor. sorguluyor musun. pkk neden var, fetö neden var, sorguluyormusun. biraz nefes alıyorsan oda CHP sayesinde.
gelen 10b milyon yabancı yargılacan
Geri Dön